Projesi olan işadamlarına işbirliği

Projesi olan işadamlarına işbirliği.11910
  • Giriş : 19.10.2008 / 20:41:00
  • Güncelleme : 19.10.2008 / 21:55:44

Marmara İş Hayatı Dernekleri Federasyonu (MARİFED)'nun bu yıl ikincisini düzenleyeceği İş Geliştirme Platformu'nda 350 firma iş ve fikir alışverişinde bulunacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Forum, stantlar arasına kurulacak 'Proje Meydanı'nda, başta Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi olmak üzere Anadolu'dan gelen firmalara projelerini değerlendirme fırsatı verecek. Proje Meydanı'na 150 kadar firma beklediklerini aktaran Federasyon Başkanı Ahmet Ciğer, "Yeni bir projesi olan, ortak arayan veya sermayesi olup iş arayanlara bu alanı açıyoruz.

Biz buna iç ticaret köprüsü diyoruz. Birçok firmamız imalatlarında ithal ara malı kullanıyor. Döviz kurunun değerlendiği bir ortamda tekrar yerli malı kullanımı çok daha fazla önem kazanacak. Özellikle bu forum, firmaların kendi üretimlerini tanıtma açısından ciddi bir rol oynayacak." dedi. Türkiye İşadamları ve Sanayiciler Konfederasyonu (TUSKON)'na bağlı MARİFED'in düzenlediği 'İş Geliştirme Forumu 2008' güç birliğini pratik düzeye taşıyarak, üyelerin iş tabanını geliştirmeyi ve ufkunu açacak projelere zemin oluşturmayı amaçlıyor. 31 Ekim-2 Kasım 2008 tarihlerinde CNR Expo'da düzenlenecek foruma 350 firma stant açacak. 12 binin üzerinde ziyaretçi beklenen programda 150 inovasyon projesi birebir görüşülecek. Sanayi ve Ticaret Bakanı Zafer Çağlayan'ın da açılışına katılacağı foruma Fransa, Danimarka, Hollanda, Almanya, Belçika'dan 200 civarında işadamı katılacak.

ROTAHABER

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*