Protestonun perde arkası

Protestonun perde arkası.18799
  • Giriş : 13.08.2007 / 13:29:00
  • Güncelleme : 13.08.2007 / 13:41:32

Sinan Engin protestosunun altında çok farklı bir nedenin yattığı ortaya çıktı!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Beşiktaş'ta pankart skandalı

Çarşı'nın Sinan Engin pankartında skandal yaşandı. Bu iddia Beşiktaş'ı karıştırdı.

Konya maçında menajer Sinan Engin için Çarşı'nın etkili bir grubu tarafından açılan pankartların stada nasıl sokulduğu tartışma konusu oldu.
Grubun bir kısmı "Takım iyi gidiyor. Şu anda Engin'e tepki vermenin bir anlamı yok. Bu Beşiktaş'a zarar verebilir" görüşüne rağmen gruptaki etkili birçok kişinin de "Beşiktaşlılık duruşunu kim olursa olsun göstermemiz lazım. Eğer bunu göstermezsek, bugün Ali yarın bir başkası olur. Ali Gültiken'in günahı neydi? Biz tepkimizi koyalım. Gerekirse yürüyüş yapalım, pankart açalım" tavrını sergiledi.

YÖNETİMİN HABERİ VARDI

3 gün önce başlayan bu gelişmelerde takım düşünülerek yürüyüş iptal edildi. Ancak bu süreçte başkan ve yönetime Çarşı grubundan önemli bir kesimin Engin'e tepki vereceği ve pankart açacağı bilgisi maçtan bir gün önce ulaştı.

Ancak başkan ve yönetimin bu pankartların açılacağından haberleri olmasına rağmen bu olaylar engellenmedi ya da engellenemedi. Siyah-beyazlı camia bu durumu "Yönetimin haberinin olduğu ve istemediği hiçbir pankart stadın içine sokulamaz, açılamaz. Bu pankartlar daha önceden bilindiği ve Çarşı grubunda iki farklı görüş olduğu halde açıldıysa ya yönetimin bir zafiyeti var ya da göz yumma var" yorumlarını beraberinde getirdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious