PSY Gentleman sözleri lyrics / PSY Gentleman klibi izle

PSY Gentleman sözleri lyrics / PSY Gentleman klibi izle.12094
16.04.2013 / 11:05:11

PSY Gentleman ile müzik piyasasına yeni bir müzikle giriş yaptı. PSY Gentleman şarkısının süper görüntüleri Haber Aktüel'de...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


"Gangnam Style" ile bir PSY gerçeği girdi hayatımızda. Her yerde "Gangnam Style" duyar; duyar duymaz da onun o ünlü "at dansı"nı yapar olduk. Güney Kore'den çıkan bu "Gangnam Style" fırtınası tüm dünyayı öyle etkisi altına aldı ki şarkının klibi Youtube'da en çok izlenen video olarak bir dünya rekoru kırdı. PSY'nin son şarkısının sözleri için buraya tıklayın. Şimdi, PSY yeni yayınladığı şarkısı "Gentleman"ın klibiyle kendi rekorunu kırmaya kararlı. Yine dile dolanan bir şarkı, yeni dans figürleri  ve şaşkınlık verici bir kliple karşı karşıyayız. PSY, "Gentleman"a ironik bir klip çekmiş. Çünkü klipte PSY hiç de centilmen değil! Oldukça şakacı, hatta biraz da kaba :)

"Gentleman", Youtube'da 18 saatte 10 milyon izlenme sayısını geçti. Şimdilerde izlenme sayısı 100 milyona yaklaşmış durumda ve her geçen saat bu sayı artıyor! Bakalım PSY, bu klibiyle yeni bir rekora imza atacak mı?

Bu arada dünyanın konuştuğu adam haline gelen PSY, 'Yetenek Sizsiniz Türkiye'ye konuk oldu.Koreli müzisyen PSY, uluslararası şöhrete kavuştuğu 'Gangnam Style' şarkısını, Star ekranlarında yayınlanan 'Yetenek Sizsiniz Türkiye' yarışmasında seslendirdi.

Geçen yılın temmuz ayında yayınlanan, kısa sürede tüm dünyayı etkisi altına alan ve Youtube'a 1 milyar izlenme sayısını aşarak Guinness Rekorlar Kitabı'na giren şarkının yaratıcısı PSY, şarkısını iki kez söyledi.

Salondaki seyircilerin coşkusundan etkilendiğini belirten PSY, Acun Ilıcalı’nın, "Seni Türkiye’de gördüğümüz için çok mutluyuz" sözleri üzerine, "Ben Koreliyim ve Kore ile Türkiye kardeş gibi. Bu yüzden benim için büyük zevk" dedi.

Şarkısını seslendirdikten sonra jüri masasına oturan ve Acun Ilıcalı ile sohbet eden PSY, tüm dünyayı dolaştığını, salondaki seyircileri kastederek, bu kadar güzel Korece konuşabilen seyirci topluluğuna rastlamadığını belirterek, "Böyle bir seyirciyi gördüğüm için çok mutlu oldum" dedi.

HÜLYA AVŞAR ŞARKIYI KAPTI

PSY ile Hülya Avşar arasındaki sohbet, programın ilginç anlarından biriydi.

Avşar, nisan ayında yeni bir single çılaracağını söyleyen PSY’e, “Benim için bir şarkın var mı?”

PSY, “Benden şarkı mı istiyorsun” derken, Hülya’nın yanıtı ‘evet’ oldu ve diyaloğun sonunda Avşar, “Şarkıyı kaptım...” çığlığı attı.

Yetenek Sizsiniz'e Acun Ilıcalı'nın davetlisi olarak katılan G. Koreli şarkıcı PSY “Gangnam Style” şarkısı ile adeta stüdyoyu hoplattı.

Yetenek Sizsiniz 'in dün akşam Star Tv ekranlarında yayınlanan bölümünde “Gangnam Style” şarkısıyla ile tüm dünyayı  kasıp kavuran G. Koreli star PSY fırtınası esti.

Hülya Avşar ve Alp Kırşan 'la birlikte “Gangnam Style” dansı yapan PSY sevimli hareketleri ile salondaki izleyicilerin beğenisini kazandı.

Yetenek Sizsiniz'e gelen tüm insanların üzerindeki Gangnam baskılı tişörtler ve PSY gözlükleri gözden kaçmazke, G. Koreli yıldız PSY salondaki atmosfer karşısında adeta büyülendi ve efsane Gangnam Style şarkısını 3 defa tekrarladı.

PSY  ile  Hülya Avşar  arasındaki konuşmalar salondakiler güldürürken, PSY Türk seyircisi hakkında övgi dolu sözler sarfetti.  Şarkısını ve dansını bitirdikten sonra jüri masasına oturan,  Acun Ilıcalı ile sohbet eden PSY, tüm dünyayı dolaştığını, salondaki seyircileri kastederek, bu kadar güzel Korece konuşabilen seyirci topluluğuna rastlamadığını  ifade etti. , 'Böyle bir seyirciyi gördüğüm için çok mutlu oldum' dedi.

AVŞAR KIZI ŞARKI SÖZÜ ALDI.

PSY ile Hülya Avşar arasındaki sohbet,  Yetenek Sizsiniz'in en çok ilgi çeken bölümlerinden birisi oldu.

Hülya Avşar, nisan ayında yeni bir single piyasaya süreceğini söyleyen PSY'e, “Benim için bir şarkın var mı?” diye sordu.

PSY, “Benden şarkı mı istiyorsun” derken, Hülya'nın yanıtı ‘evet' oldu ve diyaloğun sonunda Avşar, “Şarkıyı kaptım...” diye çığlık attı.

PSY'Yİ ŞAŞKINA ÇEVİREN ŞOV

Berat Enes Canlı isimli yarışmacının gösteri PSY'yi adeta şaşkına çevirdi. Berat'ın yaptığı hareketler karşısında PSY şaşkınlığını gizleyemedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*