PSY Gentleman sözleri / PSY Gentleman klibi son şarkısı

PSY Gentleman sözleri / PSY Gentleman klibi son şarkısı.12094
15.04.2013 / 22:54:43

PSY - Gentleman şarkının sözleri ve klibinin yüksek çözünürlükle videosu için Haber Aktüel'i okuyun!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Gangnam Style şarkısıyla tüm dünyayı aylarca etkisi altına alan Güney Koreli şarkıcı PSY yeni klibini yayınladı. PSY'nin son şarkısının sözleri için buraya tıklayın. Klip ise aşağıda! Gangnam Style şarkısı ile Youtube'da izlenme rekoru kıran Güney Koreli şarkıcı PSY'nin yeni parçası Gentleman, kısa sürede 60 milyon izlenme oranına ulaştı.

Gangnam Style parçasıyla Youtube'da 1.5 milyar izlenerek erişilmesi zor bir rekor kıran G.Koreli şarkıcı PSY, yeni parçası 'Gentleman'ın videosunu yayımladı. Youtube'da yayınlanan video, milyonlarca izlenme sayısını geçti.

"Gangnam Style" adlı şarkısının klibiyle tık rekoru kıran Güney Kore'li şarkıcı PSY yeni şarkısına çektiği klibi ilk kez yayınladı.

"Gangam Style"daki dans performansıyla konuşulan PSY, bu kez klibinde aşırı hareketleriyle anılacağa benziyor. Yeni şarkısı "Gentleman"in klibinde hiç de centilmen olmayan davranışlar sergileyen PSY'ın şalvar benzeri pantolonu da oldukça dikkat çekici bulundu.Gangnam Style parçasıyla büyük ilgi toplayan Güney Koreli şarkıcı PSY'nin yeni klibi Gentleman, video paylaşım sitesi Youtube'da rekor kırdı.

Youtube'dan yapılan açıklamada, yayımlanmasının üzerinden 48 saatten az süre geçmesine rağmen klibin bu sabah 52,98 milyon izleyiciye ulaştığı belirtildi.

"Gentleman" böylece 24 saatte 20 milyon kez izlenerek, şarkıcı Justin Bieber'in "Boyfriend" şarkısının rekorunu kırmış oldu.

PSY, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "40 saatte 51 milyon kez izlenmiş. Aman Tanrım" ifadesini kullandı.

PSY'nin "Gangnam Style" şarkısı, 1,5 milyardan fazla kişi tarafından izlenmişti.

Sosyal paylaşım sitelerine düşen Gentleman’ın, aynı başarıyı yakalayıp yakalayamayacağı ise merak konusu oldu.

Gangnam Stle ile fırtına gibi esen Güney Kore'li şarkıcının yeni single'ı merakla bekleniyordu.

Geçtiğimiz yıl bütün dünyayı etkisi altına alan 'Gangnam Style'la büyük ün kazanan 35 yaşındaki PSY, yeni şarkısıyla sevenlerinin karşısına çıkıyor.

Güney Kore'li şarkıcı 2012 yazında yayınladığı Gangnam Style şarkısı ve ilginç dansıyla dünyaca ün kazandı ve ülkesinin tanıtımına büyük katkıda bulundu.

EN ÇOK İZLENEN VİDEO OLDU

Güney Koreli şarkıcı PSY'nin rekora imza attığı "Gangnam Style" şarkısının klibinin YouTube'da izlenme sayısı 1 milyarı aşmıştı. Gentleman'ın videosu kısa sürede Youtube'da en çok izlenen video oldu. Şarkı, kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturdu.

Dünyaca ünlü sanatçı PSY, yeni şarkısı Gentleman ile piyasaya bomba bir giriş yaptı. Şarkının klibi ise oldukça tuhaf. PSY'in klibini seyretmiş Recep İvedik'in filmini seyretmiş gibi.

Gangnam Style şarkısıyla geçtiğimiz yıl tüm dünyayı kasıp kavuran Güney Koreli şarkıcı PSY bu kez yeni şarkısı Gentleman’la kendi rekorlarını bile altüst etti. Gentleman’ın klibi Youtube’da ilk gününde 20 milyondan fazla tık alarak sitenin tek gün rekorunu kırdı.

Ancak bir yandan da başka bir tartışmayı başlattı. PSY acaba Recep ivedik'in filmini mi seyretti ? Çünkü klibinde yaptığı şeyler, Recep İvedik'in yaptıklarının aynısı, bir kadının sandalyesini çekiyor, bir diğerini itiyor.

İlk seyreden insanın kesinlikle Recep İvedik'e benzettiği PSY, bu klibiyle ne yapar bilinmez ama, kadınlar bu işten pek hoşlanmayacaklar.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*