PTT Bank'lar hizmette

  • Giriş : 21.02.2007 / 00:00:00

2004 yılında başlatılan PTT Bank Projesi kapsamında yenilenen 244 ve 245'inci PTT Bank şubeleri bugün Bodrum ve Turgutreis'te hizmete girdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

PTT Bank şubelerinin açılışını Muğla AKP Milletvekili Seyfi Terzibaşıoğlu, Muğla Valisi M. Temel Koçaklar, Turgutreis'in Anavatan'lı Belediye Başkanı Server Ali Yazgan'la birlikte yapan Posta İşletmeleri Genel Müdürü Osman Tural, “Köyden başlayarak kentlere kadar yurdun büyük bir bölümünde online sistem veren PTT Bank'larda 30 saniyede işlem gerçekleştirmekteyiz.

3 bin 17 şubemizde online işlem yapar hale geldik. Yaşlı ve emeklilerin işlemlerini kısa bir süre sonra evlerinde yapmaya başlayacağı, PTT Bank'lara gelmek zorunda kalmayacak” dedi.

PTT Bank şubelerinde işlemlerin ne kadar hızlı yapıldığını göstermek isteyen Genel Müdür Osman Tural, milletvekili Terzibaşıoğlu'ndan istediği bir yere havale yapmasını istedi. Terzibaşıoğlu İstanbul'daki kızı Göksu Terzibaşıoğlu'na 50 YTL göndermek istedi. Terzibaşıoğlu'nun havalesi 30 saniyede tamamlandı.

65 yaşındaki Müzeyyen Bayar'ın para çekmek için sıraya girdiğini gören Genel Müdür Tural, ona da çay ikram ederek “Artık bundan sonra sizin bankaya gelmenize gerek kalmayacak. Biz memurlarımızı evinize gönderip işlemlerinizi yapacağız” dedi.

Şubenin açılışı sırasında Zeyyat Mandalinci İlköğretim Okulu Halk Oyunları Ekibi gösteri düzenledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious