Puan farkı mı, o da ne?

  • Giriş : 23.03.2007 / 00:00:00

F.Bahçe'nin yıldızı Serkan 'Zirvede puan farkı yokmuş gibi düşünüyoruz. Düğümü derbiler çözer' dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kaptan Ümit ise taraftarı üzmeye hakları olmadığını söyledi

Fenerbahçeli yıldız Serkan Balcı, 'Her maç final havasında geçiyor. Hep aramızda 0 puan var diye düşünüyoruz. Her maça tek tek bakıp kazanmalıyız. Bütün baktığımızda konsantrasyon eksikliği yapabiliyor. Düğümü derbiler çözer. inşallah .iki kupayı de getiririz'' dedi.

BİR MESAJ DA ÜMİT'TEN
Fenerbahçe Gazetesi'ne konuşan kaptan Ümit de geçen sezon yaşattırdıkları sıkıntıyı unutturmak istediklerini belirterek, ''Bunun için de hepimiz elimizden geleni yapacağız. Bizim onları üzmeye hakkımız yok' ifadesi. kullandı.

Yedeklere taktik çalışma
Fenerbahçe'de antrenör Edu, takımda forma şansı bulamayan oyunculardan kurduğu 11'e taktik idmanı uyguladı. Antrenör Sant'anna ise Ümit, Semih, Kezman, Deniz, Umut ve Alper'in olduğu gruba şut çalışmaları yaptırdı.

H.Berlin'in gözü Alex'te
Alman Spor dergisi Kicker, Hertha BSC Berlin'in F.Bahçe'nın yıldızı Alex'in peşinde olduğunu yazdı. Gazete Herta Berlin'de ayrılacak Yıldıray'ın yerinin Brezilyalı yıldız ile doldurulmasının planlandığı yorumladı.

Carlos için iki yorum
Fenerbahçe Brezilyalı Roberto Carlos için geçen seneki şartların şu an geçerli olmadığını açıkladı. Menajer Pasaliç ise R.Carlos'un F.Bahçe'den aldığı tekliften onur duyduğunu ve bunu ciddiye aldığını söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious