'Puanla dönüyoruz mutluyuz'

'Puanla dönüyoruz mutluyuz'.10935
  • Giriş : 23.11.2008 / 20:11:00
  • Güncelleme : 23.11.2008 / 20:14:00

Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, Trabzonspor maçının ardından yaptığı açıklamada 2 takım oyuncularını da tebrik ederek, "Saha şartları çok zordu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Böylesine ağır bir sahada mücadele ettikleri için 2 takım futbolcularını da kutluyorum. Trabzonspor, liderliğine yakışır bir oyun anlayışı ile oynadı. Biz de buradan 3 puanla ayrıldığımız taktirde ilk yarıyı lider bitirme umudumuz vardı. Puanla dönüyoruz mutluyuz" diye konuştu. Bülent Uygun, Trabzonspor taraftarını da tebrik ettiğini ifade ederek "Trabzonspor camiasının büyüklüğünü gösterdiler ve centilmence takımlarını desteklediler. Bizi de iyi karşıladılar. Buraya gelirken de bu konuda en ufak bir kuşkumuz yoktu" açıklamasını yaparken, hakemlerin de hataları olabileceğini ama sahada gördüğünü çalmaya çalışan Türkiye'nin en iyi hakemlerinden birinin olduğunu söyledi.
Bu arada, Sivassporlu futbolculardan Abdurrahman, "Zor bir maç oldu. İki takım oyuncularını kutluyoruz. İlk yarıda Trabzonspor daha baskılı oynadı. 2. yarıda oyun daha ortadaydı. Lidere karşı oynadık, bu seyircinin önünde 1 puan almak güzeldi" derken Sezer ise, "Trabzon zor bir deplasman. Bir puan için mutluyuz. Yolumuza devam ediyoruz" ifadelerini kullandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*