Putin ABBA değil Beatles hayranı çıktı!

Putin ABBA değil Beatles hayranı çıktı!.9013
  • Giriş : 11.02.2009 / 14:03:00

Rusya Başbakanı Vladimir Putin'in ünlü İsveç müzik topluluğu ABBA'nın değil, efsanevi İngiliz The Beatles hayranı olduğu ortaya çıktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Putin'in Basın Sözcüsü Dmitri Peskov, The Times'e yazdığı mektupta, geçtiğimiz günlerde yabancı ve yerel basında yer alan Rus Başbakanı için ABBA şarkılarının icra edildiği konserle ilgili bilgileri yalanladı. Peskov, "Ben, müzik topluluğunun Valdas'ta 22 Ocak'ta Putin için dans ettiklerini düşündükleri için onlar adına üzgünüm. Ben kimlerin söz konusu topluluğu dinlediğini bilmiyorum; fakat Putin orada yoktu. O sıralarda Putin Başbakanlık'ta toplantı yapıyordu. Ayrıca, Putin The Beatles'i çok seviyor." dedi.

Geçtiğimiz hafta, Rusya'da yayınlanan The Moscow Times gazetesi, ABBA'nın şarkılarını söyleyen Björn Again'in 22 Ocak'ta Putin ve az sayıda konuğu için özel bir konser verdiğini iddia etmişti. Habere göre, sahnenin önüne bir perde çekildiğini iddia eden grubun kurucusu Rod Stephen, Putin ve arkadaşlarının özellikle "Money, Money, Money" ve "Mamma Mia" şarkıları çalınırken dans ettiğini söylemişti.


Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*