Putin'in kendisinden 31 yaş küçük sevgilisi

Putin'in kendisinden 31 yaş küçük sevgilisi.39196
  • Giriş : 16.04.2008 / 10:19:00
  • Güncelleme : 16.04.2008 / 10:20:49

Putin, kendisinden 31 yaş küçük jimnastikçi Alina'yla evlenmeyi planlıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Devlet Başkanı Putin'in 25 yaşındaki jimnastikçi Alina Kabaeva ile aşk yaşadığı haberi ortalığı karıştırdı. Moskovskij Korrespondent gazetesinin iddiasına göre, Sarkozy sendromuna yakalanan ve kendisinden çok küçük bir kadınla birlikte olan Putin, daha önce Alina’yı Kremlin’de diğer başarılı sporcularla birlikte ağırlamıştı. Sarkozy de genç sevgilisi, şarkıcı ve eski model Carla Bruni ile tüm eleştirilere rağmen evlenmişti. Eski bir KGB ajanı olan 56 yaşındaki Putin, iddialara göre, 15 Haziran’da Alina ile evlenmeyi planlıyor. Rus gazetesine bu şok iddiayı veren ise Putin’in yakın dostlarından biri.

KIZINDAN SADECE 2 YAŞ BÜYÜK

Alman Spiegel dergisi, 15 Haziran’da düğün töreninin yapılacağı mekan Karnaval Stil’in sahipleri ile görüştü. Putin’in evleneceğini internet sitelerinden öğrendiğini iddia eden mekan sahipleri “Böyle bir törene ev sahipliği yapmak biçim için onur kaynağıdır. Ancak bu haber bana çok fazla ciddi gelmedi” diye konuştu.

Jimnastikçi 2000’deki olimpiyat oyunlarında tüm bronz madalyaları almış, 2004’te ise Atina’daki olimpiyatlarda altın madalya kazanmıştı. Putin ve Alina’nın 8 yıl önce tanıştıkları söyleniyor. Rusya’nın en güzel kadınları arasında gösterilen Alina, 2007 yılında Rusya Parlamentosu Duma’ya vekil olarak seçilmiş. Profesyonel bir futbolcu olan Alina’nın babası ise bir röportajında kızının bir gün devlet başkanı eşi olacağını söylemişti. Putin’in ilk evliliğinden 23 yaşında Mariya ve 21 yaşında Katerina isimli iki kızı bulunuyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious