'Queen Victoria' gemisi İstanbul'da

'Queen Victoria' gemisi İstanbul'da.13786
  • Giriş : 22.09.2008 / 16:33:00

Dünyanın en lüks gemilerinden 6 yıldızlı ''Queen Victoria'', İstanbul'a geldi. 90 bin tonluk, 300 metre boyunda ve 2 bin yolcu kapasiteli gemide 35-205 metrekare arasında suit odalar var.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Konuya ilişkin yazılı açıklamada, Karaköy Limanı'na demirleyen ''Queen Victoria'' gemisinin, Akdeniz seferleri kapsamında İzmir ve İstanbul'a bugüne kadar yaklaşık 25 bin VIP müşteri getirdiği ve ülke ekonomisine milyonlarca dolarlık katkı sağladığı ifade edildi.

''Queen Victoria''nın ayrıca Ocak 2009 itibariyle 40 bin dolara satılan 100 günlük dünya turunda tüm kıtalara uğrayacağı, Nisan ayı itibariyle Avrupa kıtasına geri döneceği kaydedildi.

İstanbul limanı ziyareti esnasında geminin Türkiye temsilcisi olan Golden Bay Tour tarafından VIP konuklar ve seyahat acentelerine gezdirilip tanıtılacağı, yaz boyunca Kuzey Avrupa'daki seferlerini gerçekleştirecek gemiye şimdiden seçkin Türk yolcuların büyük ilgi gösterdiği ve ön rezervasyon yaptırdığı belirtildi.

Açıklamada, 90 bin tonluk, 300 metre boyunda ve 2 bin yolcu kapasiteli gemide 35-205 metrekare arasında suit odalar, 6 restoran, şampanya barı, kış bahçesi, alışveriş merkezi, kraliyet casinosu ve SPA merkezinin hizmet verdiği ifade edildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*