Radikal için radikal karar!

Radikal için radikal karar! .5692
  • Giriş : 05.09.2007 / 15:05:00

Bir süreden beri Radikal'in istenilen tiraja ulaşamadığı ve zarar ettiği dedikodularıyla çalkalanan Doğan Medya Center, bugün gazete yönetimine ulaşan şok bir talimatla sarsıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Radikal yönetimine ulaşan yazıda, gazetenin zarar ettiği belirtilerek başta baskı kağıt ve basım masrafları olmak üzere çeşitli kalemlerde tasarrufa gidilmesi gerektiği bildirildi. Bundan sonra gazetenin ''tabloid" olarak yayınına devam etmesi kararı alındığı bildirilen yazıda, gerekli çalışmaların başlatılması talimatı verildi.

Doğan Grubu yöneticileri, başlattıkları operasyonla gazetede ''radikal'' bir değişiklik için düğmeye bastı.
Radikal yönetimine ulaşan yazıda, gazetenin zarar ettiği belirtilerek başta baskı kağıt ve bası masrafları olmak üzere çeşitli kalemlerde tasarrufa gidilmesi gerektiği bildirildi.
Bundan sonra gazetenin ''tabloid" olarak yayınına devam etmesi kararı alındığı bildirilen yazıda, gerekli çalışmaların başlatılması talimatı verildi.
Söz konusu gelişme karşısında, Aydın Doğan'ın Gözcü'den sonra Radikal'i de gözden çıkarttığı yorumları yapıldı. Radikal gazetesi çalışanlarını tedirgin eden talimat, gazetede tenkisata gidileceği dedikodularına neden oldu.
Şayet ''tabloid" Radikal de istenilen sonucu vermezse, gazetenin kapanmasının gündemde olduğu belirtiliyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious