'Radyonun yıldızları' açıklandı

  • Giriş : 12.02.2007 / 00:00:00

Radyo Yayıncıları Derneği'nin (RAYAD) “Radyonun Yıldızları Dinleyici Oylaması” sonucunda radyo yayıncılığındaki “en iyiler” belirledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Dinleyicilerin 8 Ocak-8 Şubat 2007 tarihleri arasında RAYAD`ın internet sitesindeki aday listesi üzerinden oy kullandıkları kaydedilen açıklamada, aday listelerinde Türkiye`deki tüm ulusal ve yerel radyo kanalları ile radyocuların yer aldığı ifade edildi.

Toplam 20 kategoride yapılan değerlendirme sonuçlarına göre, ulusal radyolar arasında Türkçe müzik dalında en iyi radyo Süper FM, yabancı müzik dalında en iyi ulusal radyo Power FM oldu. Dinleyiciler en iyi radyocu olarak da Radyo Klas'tan ”Hopdedik Ayhan”ı seçtiler.

Oylamada ulusal radyolarda yayınlanan en iyi komedi-şov, şiir-sohbet, kültür-sanat, spor, çocuk, liste programları, en iyi radyo tiyatrosu, en iyi haber radyosu, en iyi tematik radyo, en iyi radyo cıngılı ve en iyi reklam spotu da belirlendi.
Oylamada, bu yıl ilk kez yer alan yerel, bölgesel radyo kategorisinde de Türkçe ve yabancı müzik dallarındaki en iyi radyolar ve en iyi radyocu seçildi.

Ödüller, 16 Şubatta, Ankara'da TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesinde düzenlenecek törenle sahiplerine verilecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious