Rafet El Roman'a hiç yakışmadı!

Rafet El Roman'a hiç yakışmadı!.9695
  • Giriş : 01.01.2009 / 09:25:00
  • Güncelleme : 01.01.2009 / 01:44:55

Rafet El Roman eski eşi Tuğba Altıntop'a kabul edilemez bir davette bulunmuş.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Çocuklarını göremeyen Tuğba Altıntop: "Rafet utanmadan, sevgilisiyle kaldığı evde kızlarımızla beraber 10 gün geçirmemizi önerdi. Ben o kadar geniş değilim"

Rafet El Roman'ın "Çocuklarımın, annelerini görmeleri artık çok gereksiz. Çocuklarına duyarlı, ilgili bir anne olduğunu önce bana ispatlaması lazım ki, ben de anne ve çocuklarını gönül rahatlığı ile bir araya getirme çabasında bulunabileyim" açıklamasına eski eşinden cevap geldi.

Sabah'ın haberine göre Tuğba Altıntop "Rafet benim çocuğum değil ki ona anneliğimi ispat edeyim. Sanırım annesinin ilgisinden o kadar yoksun kalmış ki, başkalarında annelik sevgisi arıyor. Benim anneliğimle ilgili en büyük kanıtım kızlarımdır" dedi.

SEVGİLİSİYLE AYNI EVDE 10 GÜN GEÇİRMEMİ TEKLİF ETTİ

Almanya'ya üç yıl önce gittiğini ve fakat eski eşi Rafet El Roman'ın kızlarını kendisine göstermediğini iddia eden Altıntop "Rafet hiç utanmadan, sevgilisiyle kaldığı evde bana kızlarımızla beraber 10 gün geçirme teklifinde bulundu. Ben o kadar geniş biri değilim" diye konuştu.

Rafet El Roman'ın sevgilisinin iç çamaşırlarının, kızlarının dolabından çıktığını söyleyen Altıntop şöyle devam etti. "Nasıl acı çektiğimi evladı olanlar anlar. Rafet kızlarımın Almanya'dan çıkış yapmamaları için bir dava açmış ve Alman hükümeti bu davayı kabul etmiş. Kızlarımızı Alman vatandaşı yapmak istiyor. Benim çocuklarım Türk doğdu, Türk ölecek."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*