Rafet'in hapse girmesi an meselesi

Rafet'in hapse girmesi an meselesi.10401
  • Giriş : 28.07.2006 / 00:00:00

Rafet El Roman'ın eski eşi Tuğba Altıntop ünlü sanatçının hapse gireceğini ileri sürdü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Rafet El Roman'ın çocuklarının annesi Tuğba Altıntop hakkında yaptığı ağır suçlamaların yankıları devam ediyor... Ünlü şarkıcının, "Para karşılığında çocuklarının velayetini bana verdi. Ayrıca boşanmadan evli bir adamla ilişkiye girdi" iddialarına Tuğba Altıntop'tan yanıt geldi. İşte ünlü mankenin şok açıklamaları:

Boşanma davamız sürerken, gazetelerde Rafet'in beni aldattığı yazıyordu. Hakim bu iddiaları belgeler ile kesinleştirdi. Bunun üzerine Rafet'i suçlu buldu ve tazminat ödemeye mahkum etti. Yani ben talep etmedim. Gidip dilekçeme bakın. Yine kendisi hakimin kararı doğrultusunda bana 20 bin dolar ödedi. Bunu da hemen değil, taksitlere bölerek ödedi.

Almanya'da gençlik kurumuna gitmiş, rapor falan almış. Buradaki hakim, Alman mahkemesinin gönderdiği bütün raporları, evrakları reddetti. Temyize gittim demiş ama daha gitmedi. Diyelim ki gitti, ne olacak? Hala suçlu o. Çocukları 17 Temmuz'da buraya getirmesi gerekiyordu. Getirmedi. Suç işliyor! Şimdi onu icraya verdim. Ülkeye gelirse tutuklanacak. Bunu kendisine de söyledim. Fakat bana, o kararları tanımadığını, Alman mahkemesinin kararlarının geçerli olduğunu, hapis de yatsa çocukları vermeyeceğini söyledi. Kötü şeyler olacak diye korkuyorum. Amerika'da böyle bir dava var. Baba velayeti kötü kullandığı için hapise girdi ama çocuklarının yerini hala söylemiyor. Anneye eziyet çektirmek için bunu yapıyor. Rafet'in böyle şeyler yapmasından korkuyorum.

Konsere gelecek mi?

Geçtiğimiz hafta Türkiye'ye gelerek bir basın toplantısı düzenleyen ve hemen ardından Almanya'ya dönen Rafet El Roman'ın, 20. Uluslararası Şile Bezi Kültür ve Sanat Festivali'nin afişlerinde 30 Temmuz'da konser vereceği yazıyor. Tuğba Altıntop, eski eşinin İstanbul’a gelirken çocuklarını getirmemesi durumunda havaalanında göz altına alınıp sorgulanacağını söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious