Rahşan Ecevit'in ev aldığı gazi ortaya çıktı

Rahşan Ecevit'in ev aldığı gazi ortaya çıktı.10504
  • Giriş : 29.02.2008 / 18:05:00

Eski başbakanlardan merhum Bülent Ecevit'in eşi Rahşan Ecevit'in, daire hediye ettiği gazinin Adem Atak olduğu ortaya çıktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Henüz bu daireye taşınmayan ve gecekonduda oturmaya devam eden 3 çocuklu Adem Atak'ın, yakın zamanda daireye taşınacağı belirtildi. Oturduğu gecekonduda kendisine ulaşılan Adem Atak'ın eşi ise Rahşan Ecevit'in kendilerine bir ev satın aldığını doğrularken, ne zaman taşınacaklarını bilmediğini ve eşi evde olmadığı için konuşmayacağını söyledi.

Gazi Atak'a bağışlanan dairenin bulunduğu sitenin sakinlerinden Ömer Karakuş, Rahşan Ecevit'in daha önce 3-4 kez gelerek evi kontrol ettiğini ve eşyalar getirdiğini anlattı. Karakuş, ayrıca dairenin Rahşan Ecevit'in koruma polisi olan Murat Uygun'a ait olduğunu ve Ecevit'in daireyi korumasından satın aldığını söyledi. Rahşan Ecevit'in en son 20 gün önce geldiğini belirten Karakuş, yeni komşularını ise henüz tanımadığını dile getirdi.

Gazi Adem Atak'ın yan komşusu olacak Nazire Özdemir ise Rahşan Ecevit'in 3 kez geldiğini, gazi ve ailesinin ise en son bin hafta önce geldiğini anlattı. Adem Atak'ın kapısını çalarak kendisini tanıttığını belirten Özdemir, Atak ailesinin bir kez de Rahşan Ecevit ile birlikte geldiğini ifade etti. Bina görevlisi ise evin 3 oda bir salon ve 100 metrekare olduğunu söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious