Rakı balık yasak ya poposunu açanlar?

Rakı balık yasak ya poposunu açanlar?.17680
  • Giriş : 17.10.2008 / 15:40:00

"Rakı Balık" şarkısının klibi içkiyi özendirdiği için RTÜK tarafından engellenen Yeşil Salkım, dizilerdeki 'gayri meşruluğu' örnek gösterdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Yeni albümündeki 'Rakı Balık' şarkısının ekranlarda yayınlanmamasına tepki gösteren Yeşim Salkım, "Bacağını, orasını, poposunu açmayan kalmadı" diyerek başka kliplerdeki görüntülere dikkat çekti.

televizyongazetesi.com'un haberine göre; bir programa konuk olan Yeşim Salkım, 'Sen Nasılsan Öyleyim' isimli albümündeki 'Rakı Balık' şarkısındaki 'rakı' kelimesi nedeniyle klibinin televizyonlarda yayınlanmamasına tepki gösterdi.

Şanssızlıklar yaşadığına değinen Salkım, "Şu anda yaşadığımız Türkiye'ye baktığımız zaman 'şerbet balık' yapsaydım belki daha çok yayınlanırdı, ama 'rakı balık' yaptığım zaman olmadı" diye konuştu.

ONLAR FUHUŞA MI ÖZENDİRİYOR?

Klibinin yayınlanmamasına sebep olarak 'içki içmeye özendirmesi'nin gösterildiğini anlatan Yeşim Salkım, tepkisini şu sözlerle dile getirdi: "Dediler ki, 'İçki içmeye özendiriyorsunuz'. Dedim ki, 'Bu kadar klip seyrediyorum ben, onlar da fuhuşa mı özendiriyorlar? Öpüşmeyen kalmadı. Bacağını, orasını, poposunu açmayan kalmadı. Şimdi onlar neye özendiriyorlar? Biz Müslüman bir toplumsak diziler neye özendiriyor? Yani her dizide bir kaos yaşanıyor. O onun sevgilisiyle, o onun karısıyla. O ondan ayrılıyor, onunla evleniyor. Yani nasıl bir ülke olduk?"

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*