Rakibinin golünü övdü

Rakibinin golünü övdü.9384
  • Giriş : 24.08.2008 / 00:03:00

Hacettepe Teknik Direktörü Osman Özdemir , Bursapsor'un attığı 2. golü övdü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Turkcell Süper Lig'de oynanan Hacettepe Spor-Bursaspor maçının ardından basın mensuplarına bir açıklama yapan Hacettepe Spor Teknik Direktörü Osman Özdemir, ''Maç dengeli bir maç oldu. Sadece Bursaspor'un 2. golü çok güzeldi'' dedi.

Özdemir, yeni sezonda tüm takımlara başarılar dilediğini ifade ederek, ''Bu sıcak havada lige iyi bir başlangıç yapamadık. Maç genelde dengeli geçti. Sadece Bursaspor'un 2. golü çok güzeldi ve yapacak bir şey yoktu. Ancak bu uzun soluklu maratonda daha pozitif oynayarak kayıplarımızı telafi edeceğiz'' diye konuştu.

Özdemir, 19 Mayıs Stadı'nın yeni yapılan sentetik çimi hakkında da, ''Bu tür sahalara biz alışkın değiliz. Ancak bu sahalar Türk futbolunun hizmetine sunulmuştur. Biz de bunlara alışarak bu sahalardan yararlanmaya çalışacağız ifadelerini kullandı.

Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba ise Hacettepe Spor'un çok iyi bir takım olduğunu vurgulayarak, şöyle konuştu:

''Bana göre sezon başı olması nedeniyle çok zorlu bir maçtı, ancak kazanmasını bildik. İlk yarı çok dengeli geçti. 2. yarıda ise biz daha iyiydik. Bu yarıda çok iyi bir gol bulduk ve maçı kazanmasını bildik. Zaman içinde daha iyi bir takım olacağız.''

Aybaba, karşılaşma sonrasında bir taraftar ile arasında geçen münakaşayı ise, ''Biz teknik direktörler olarak artık küfür yemek istemiyoruz. Futbol federasyonu ile hep birlikte bu işe bir çözüm bulmamız gerekiyor'' dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*