Rallici pisten çıktı ve 5 takla attı

Rallici pisten çıktı ve 5 takla attı.21355
  • Giriş : 06.05.2009 / 16:26:00
  • Güncelleme : 23.09.2016 / 09:54:01

Darren Pool, Galler'de katıldığı bir şampiyonada 185 kilometre hızla giderken yaptığı atlayış nedeniyle aracının hakimiyetini kaybetti ve 5 takla attı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


İngiliz amatör ralli sürücüsü Darren Pool (35), Galler'de katıldığı bir şampiyonada 185 kilometre hızla giderken yaptığı atlayış nedeniyle aracının hakimiyetini kaybetti ve 5 takla attı. Ailesi tarafından saniye saniye görüntülenen feci kazada sürücü Pool ve co-pilot hafif yaralandı.

Epynt bölgesinde bir hastaneye kaldırılan Pool ile co-pilot Chris Beer (37)'nin yüzünde morluklar olduğu bildirildi. Kazaya neden olan atlayışı yaptığı sırada çevredeki insanlardan sadece 27 metre uzakta olan Pool ve takım arkadaşı, eski model Talbot Sunbeam model bir arabanın içindeydi.

137 metre boyunca attığı taklaların ardından yola ters bir şekilde düşen otomobilin içindekilere ilk müdehaleyi çevredeki yarışseverler ve Pool'un ailesi yaptı.

Gazetecilere demeç veren görgü tanıkları, arabaya koşarken iki yarışçının da öldüğünden emin olduklarını, ancak Pool ve Beer'ı canlı görünce bunun bir mucize olduğunu düşüklerini söylediler.

Aynı zamanda bir mekaniker olan Chris Beer, "Mike Tyson ile aynı ringdeymişiz gibi bir his yaşadım.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*