Rambo, Chuck Norris'e karşı

Rambo, Chuck Norris'e karşı.11083
  • Giriş : 26.01.2008 / 15:11:00

Rambo ve Rocky film serileriyle dünya çapında bir şöhrete kavuşan ünlü aktör Sylvester Stallone, önseçimlerde Cumhuriyetçi aday John McCain'i desteklediğini açıkladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Rambo ve Rocky film serileriyle dünya çapında bir şöhrete kavuşan ünlü aktör Sylvester Stallone, önseçimlerde Cumhuriyetçi aday John McCain'i desteklediğini açıkladı. Hollywood'un bir diğer dövüş ustası Chuck Norris'in de Mike Huckabee'yi desteklemesi sebebiyle, "Rambo, Norris'e kaşı" yorumu yapılıyor.

Chuck Norris, Huckabee için oynadığı reklam filmlerinin sonunda yumruğuyla reklamı onaylıyor, Huckabee'de, Norris'in yumruğu gibi sorunları çözeceğini vurguluyor. Rocky'nin, McCain'in saflarına katılması, "hangi yumruğun güçlü olacağı" tartışması başlattı. Fox News'e konuşan Stallone, "Vietnam'da esir düşerek 6 yıl hücrede işkence gören John MCCain'i 'gerçek Rambo' olarak" niteledi. Stallone, Rocky filmine göndermede bulunarak, kavgadan çekinmeyeceğini söyledi ve ekledi: "Philadelphia'ya gideceğim ve antremanlara başlayacağım!"

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious