Rapajic: Fener'i çok özledim

Rapajic: Fener'i çok özledim.9319
  • Giriş : 31.05.2008 / 19:54:00
  • Güncelleme : 31.05.2008 / 19:09:34

Hırvat yıldız Milan Rapajic, eski kulübüne olan özlemini dile getirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

2000-2001 sezonunda sarı-lacivertli kadroda bulunan ve şampiyonlukta büyük emeği olan Hırvat yıldız Milan Rapajic, Fenerbahçe ve Beşiktaşın yeni transferi Seriç hakkında konuştu.

'SERİÇ BÜYÜK TRANSFER''

Milan Rapajic, Beşiktaş'ın trasfer ettiği, Hırvat Milli takımından arkadaşı olan Anthony Seriç ile ilgili olarak ''Seriç'in Beşiktaş'a transfer edilmesi büyük başarı, ona karşı ön yargılı olmamak lazım. İlk önce seyretsinler, kariyerine baksınlar, öyle karar versinler. Bir-iki maç oynasın, nasıl bir futbolcu olduğunu herkes görecek'' ifadelerini kullandı.

Rapaic, ''Sol ayağı müthiç bir oyuncu, Biz Seric ile Hırvat Milli takımında yıllarca arkalı önlü oynadık, ,iyi işler başardık. 'Beşiktaş Seric'i transfer ederek büyük iş yaptı.'' diyerek eski takım arkadaşına adeta övgüler yağdırdı.

Fenerbahçe'yi ve Türkiye'yi hiçbir zaman unutmadığını da belirten Rapajic, ''Benim kariyerimde ve kalbimde Fenerbahçe'nin yeri, önemi çok büyük. Bu sene Avrupa'da büyük başarılara imza attılar. Fenerbahçe takımını yakından takip ediyorum ve başarılı olmalarını gönülden istiyorum. Günün birinde Türkiye'ye yeniden döneceğim, oyuncu ya da teknik adam olarak onu bilmiyorum ama bu ülkeyi çok seviyorum'' diye konuştu. Hırvat oyuncu 2 yı daha Futbol oynamak istediğini ifade ederek şu an Hadjuk Spilt ve bazı İtalyan takımlarından teklif aldığını da belirtti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious