Rasmussen, bornozla gelmiş

Rasmussen, bornozla gelmiş.9861
  • Giriş : 08.04.2009 / 08:28:00

İstanbul'da kaldığı otelde düşürek omuzu çıkan NATO'nun yeni Genel Sekreteri Rasmussen'e yapılan müdahalenin ayrıntılar belli oldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

NATO'nun yeni Genel Sekreteri Rasmussen'in Taksim İlk Yardım'da anestezi ile uyutulduğu 20 dakikalık operasyonuna, korumaların da girdiği ortaya çıktı. Çırağan Palace Hotel Kempinski'de düştüğü açıklanan Anders Forg Rasmussen, sabaha karşı 112 Acil Sağlık ambulansıyla, Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne getirildi.

HASTANEYE BORNOZLA GELDİ

Hastaneye getirildiğinde üzerinde bornoz olan Rasmussen'in, fotoğrafının çekilmemesi için özel çaba gösterildi. Rasmussen için gece saat 04.30 sıralarında evinden çağrılan ortopedi uzmanı Dr. Fuat Bilgili, 'Genel muayenesini yaptık. Acı hissetmemesi için 15 dakika anesteziyle uyutarak, ameliyathanede kolunu yerine oturttuk. Kendine geldiğinde, bandaj takarak kolunu askıya aldık. Kendisini çok iyi hissettiğini, artık uyuyabileceğini söyledi. Özel odaya aldık.2.5 saat kadar gözlem altında kaldı. Kontrol için bir kez daha görmek istedim, gelemediler. Operasyon sonrası Rasmussen'in, müdahaleyi yapan doktor ve hemşirelere teşekkür belgesi gönderdiği öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*