Real, Ronaldo'dan vazgeçti

Real, Ronaldo'dan vazgeçti.15938
  • Giriş : 24.06.2008 / 16:25:00

Real Madrid Başkanı Ramon Calderon, yılan hikayesine dönen transfer girişiminde Cristiano Ronaldo için iddiaların aksine 100 milyon Avro ödemeyi düşünmediklerini ve Manchester United'ın satmama kararına saygı duyduklarını dile getirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

"Bu konuda durum ortada; Manchester United satmak istemiyor ve biz de bu karara saygı duyuyoruz. Bizim bu transferde son sözü söyleyebilmemiz için ManU'nun ilk adımı atması gerekir. İşin özü; onlar satmayı istemedikçe biz de almak için girişimde bulunmayız."

"Ayrıca gözardı edilen bir durum daha var; koşullar ne olursa olsun Real Madrid bir oyuncu için 100 milyon Avro ödemez. Cristiano'nun bize gelmek istiyor olması mutluluk ve gurur verici ancak böyle bir paranın ödenmesi söz konusu bile olamaz."

Real Madrid Başkanı Ramon Calderon İspanyol gazetelerinin iddialarının aksine Manchester Unitedlı Cristiano Ronaldo transferinin şimdilik imkansız olduğunu açıkladı. Marca Gazetesi İspanyol kulübünün 53 milyon Pounda ve Wesley Sneijder, Robinho veya Sergio Ramos gibi isimlerin dahil olduğu bir teklif yaptığını iddia ederken, Calderon böyle bir girişimin söz konusu olamayacağını dile getirdi ve Manchester United'ın satmama kararına saygı duyduklarını belirtti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious