Real Madrid İstanbul'da

Real Madrid İstanbul'da.13231
  • Giriş : 24.10.2007 / 20:44:00

ULEB Euroleague'de yarın Fenerbahçe Ülker ile karşılaşacak olan İspanya'nın Real Madrid takımı İstanbul'a geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Geçen sezonun İspanya Ligi ve ULEB Cup şampiyonu Real Madrid, bugün akşam saatlerinde İberia Havayolları'na ait tarifeli uçakla İstanbul'a geldi.

Galibiyet almak için sahaya çıkacaklarını belirten Real Madrid'li oyuncular kendilerini Fenerbahçe taraftarının endişelendirdiğini belirttiler.

Takımın Türk basketbolcu Kerem Tunçeri, Atatürk Havalimanı'nda yaptığı açıklamada, ilk kez bir Türk takımına karşı forma giymenin heyecanını yaşadığını belirterek, "Fenerbahçe Ülker çok iyi durumda. Her fırsatta Fenerbahçe takımının sahada neler yapabileceğini biliyorum. Bu durumu arkadaşlarıma da anlattım. Taraftarı için ise söyleyecek söz bulamıyorum. Rakip olduğum her takımda Sarı-Lacivertli taraftardan her zaman çekinmişimdir. Bunu takım arkadaşlarıma da anlattım. Ancak bizler profesyonel oyuncularız. Bunları duymazdan gelip oyunumuzu en iyi şekilde sahaya yansıtmaya çalışıyoruz. Seyircinin susmadığını onlar da benim kadar biliyor. Takımdaki birkaç oyuncumuz sakat. Ancak biz de iyi bir takımız. Eksik arkadaşlarımızın yerine forma giyecek arkadaşlarımız da onlar kadar iyi. Zaten geniş kadromuz da böyle sakatlıklar durumunda devreye giriyor" dedi.

Tanyeviç hakkındaki soruları ünlü basketbolcu yanıtsız bırakarak, "O konuda görüş bildirmeyeceğim" diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious