Real Sociedad Nihat'ı arıyor

  • Giriş : 29.09.2006 / 00:00:00

İspanyol ligi temsilcilerinden Real Sociedad ligde aldığı başarısız sonuçların faturasını milli futbolcu Nihat Kahveci'ye çıkardı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Nihat'ı en fazla özleyen oyuncu ise Kovaçeviç oldu. Nihat ile 4 yıl boyunca yanyana oynayan Sırp oyuncu "Nihat'ı çok özlüyorum" dedi.
İspanya liginde 4 hafta sonunda sadece bir beraberlik alan ve ligin sonuna demirleyen Real Sociedad takımı kötü gidişin tek nedeninin Nihat'ın takımda olmamasına bağladı. Nihat'ın Real Sociedad ile oynadığı yıllarda İspanya'da bir lig ikinciliği elde ederek Şampiyonlar Ligi'nde oynadıklarını belirten futbolcular "Sociedad'ta Nihatlı yıllar bir başkaydı" dedi.

Nihat'ın en fazla destekçisi ise Kovaçeviç oldu. Sırp futbolcu, Türk kardeşimle 4 yıla yakın yanyana oynadım. Onun yeri takımda bir başkaydı, hem gol atıyordu hem de bana gol attırıyordu. Şu anda Nihat ile yanyana oynasaydık bırakın 1 puanı şimdi ilk dört takım arasında bile olmuştuk" dedi. Nihat'ın Türk futbolunda altın adam olduğunu da savunan Kovaçeviç, milli futbolcumuza övgüler yağdırarak "Böylesine bir golcü ne Türkiye'de ne de Avrupa'da az gelir. Villareal umarım bu büyük futbolcudan yararlanmasını bilir" açıklamasını yaptı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious