Recai Kutan'den sert mesajlar

Recai Kutan'den sert mesajlar.11054
  • Giriş : 07.08.2008 / 23:51:00

Saadet Partisi Genel Başkanı Recai Kutan, ''Şu anda mecliste bizim 20 milletvekilimiz olabilseydi, emin olun meclis titrerdi adeta'' dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Recai Kutan, Malatya'da, kentsel dönüşüm projesi kapsamında bulunan ve evlerin yıkılması beklenen Yamaç mahallesinde vatandaşlara seslendi.

Kentsel dönüşüm konusunda vatandaşın bir ev sahibi dahi olamayacağı miktarlardan sözedildiğini ifade eden Kutan, konuyu yetkilileriyle konuşacağını ve kendilerine, yaptıkları işin doğru olmadığını anlatacağını söyledi. Yapılan çalışmanın ''zulüm'' olduğunu ileri süren Kutan, ''Şu anda mecliste bizim 20 milletvekilimiz olabilseydi, emin olun meclis titrerdi adeta. Vaktiyle 22 milletvekiliyle meclisi nasıl silkelediğimizi yaşı müsait olanlar hatırlarlar. Elbette en üstün olan en etkili olan Hakkın sesidir, Hakkın sesi'' diye konuştu.

Kutan, şöyle devam etti: ''Diyeceğim ki kendilerine, eğer bir insanın evini elinden alıyorsanız başka bir yerde başını sokabileceği bir ev alabilmelidir. Aksi halde, bunun hiçbir anlamı yok. Dolayısıyla adil bir uygulama yapılması için değerlendirmelerin tekrar gözden geçirilmesi gerekir. Diyeceğim ki onlara; (eğer bunları yapmıyorsanız, bu kentsel dönüşüm projesinden bütünüyle vazgeçin).''

TOKİ Başkanı ile geçmişte türlü işler yaptığını anlatan Kutan, kendisiyle görüşerek, yapılan işten yalnızca kendisinin sorumlu olmadığını hatırlatacağını söyledi. Kutan, ''Ona bütün detayları anlatacağım. 'Bak arkadaşım, bu işin tek sorumlusu sen değilsin. Belki belediye ve bazı ara kademelerde yanlış bilgiler sana intikal ettiriliyor. Eğer bunu uygularsanız zalim durumuna düşersiniz. Onun için tekrar meseleyi ele alın' diye kendisine ifade edeceğim'' dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*