Recep İvedik 2'de oynamayacak

Recep İvedik 2'de oynamayacak.11041
  • Giriş : 26.10.2008 / 16:49:00

Genç oyuncu Fatma Topbaş, adını duyurduğu 'Recep İvedik' filminin 2. versiyonunda rol almayacağını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Şahan Gökbakar'ın başrolünde oynadığı ve vizyona girdikten sonra büyük tartışmalara da neden olan Recep İvedik'in gişedeki büyük başarısına rağmen, Fatma Topbaş, filmin ikinci versiyonunda rol almayacağını söyledi.

5 milyona yakın izleyiciye ulaşan filmle iyi bir çıkış yakaladığını belirten Fatma Topbaş, ardından 'Avanak Kuzenler' filminde rol almıştı.

Bu sezon tiyatroyla ilgileneceğini ve bir dizide rol almayı planladığını söyleyen Fatma Topbaş, "'Bu kız sadece komedi filmlerinde değil, sahnede de olabilir'i kanıtlamak istiyorum. Sahnede çok mutlu ve rahatım" dedi.

Milliyet/Televizyon'un yaptığı röportajda Topbaş, 'Recep İvedik 2'de de oynamayacağını belirterek, "İlk filmi çok güzel tamamladığıma inanıyorum. 'Recep İvedik' bundan sonra yeni maceralara atılacaktır. Zaten ilk filmdeki amacı kendini bir şekilde Sibel'e hatırlatmaktı, bunu da yaptı. O macera orada bitti. Herkes virgülle bittiğine inanıyor ama bence noktayla bitti. 'Sibel' Hollanda'ya döndü belki evlendi. Sonuç olarak 'Recep İvedik 2'de yokum" şeklinde konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*