Recep İvedik 2'nin konusu ortaya çıktı

Recep İvedik 2'nin konusu ortaya çıktı.17502
  • Giriş : 07.11.2008 / 10:03:00

Şahan Gökbakar’ın 4.5 milyon izleyiciyle Türk sinema tarihinin gişe rekorunu kıran Recep İvedik'in ikincisi, 12 Şubat 2009’da gösterime girecek. İşte yeni filmin konusu:

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Şahan Gökbakar'ın 4.5 milyon izleyiciyle Türk Sinema tarihinin gişe rekorunu kıran “Recep İvedik” filminin ikincisi de yolda. Çekimleri yeni başlayan film 12 Şubat 2009'da vizyonda... Yani tam da karne tatilinde...

Hedef kitle çocuklar olduğuna göre iyi bir zamanlama...

Şahan Gökbakar'ın, senaryosunu Sertan Altuniğne ve filmin yönetmenliğini de üstlenecek kardeşi Togan Gökbakar'la birlikte yazdığı “Recep İvedik”in kadrosu da belli.

“Recep İvedik”i Şahan Gökbakar, “Babaannesi”ni Gülsen Özbakan, “Amcaoğlu Hakan”ı Efe Babacan, Ali Kerem'i de Çağrı Büyüksayar oynayacak.

Peki “Recep İvedik 2”nin konusu ne? Şahan Gökbakar ve ekip arkadaşları “Recep İvedik 2”nin konusunu sır gibi saklıyor...

Ama bunu öğrenmek için 2 Şubat 2009 tarihini beklemenize gerek yok. Kamuoyuna o hizmet bendenizden...
“Recep İvedik” bu kez iş hayatına atılacak. Daha doğrusu babaannesinin baskısıyla bu yola baş koyacak. Gülsen Özbakan'ın canlandıracağı “Babaanne” ya da “Nene”, genç yaşta işadamlığına soyunup, müthiş başarılar elde eden kuzeni “Hakan”ı örnek gösterip, “Bak Hakan nasıl da başarılı bir işadamı oldu. Sen bu yaşa geldin, hâlâ bir baltaya sap olamadın” diye “Recep İvedik”e gaz verecek.

“Hakan” da kuzenini kurtarmak için, “Burası senin de yerin sayılır” deyip, işi öğrenmesi için işyerine davet edecek. Patrondan torpilli “Recep”, bir yandan işyerinde terör estirirken, bir yandan da işi öğrenecek.

“Recep” işyerinde önce Fashion TV'yi kaldırtıp, yerine at yarışlarını izlettirecek. “Recep İvedik”, kiminin saçına - sakalına, kiminin de kıyafetine müdahale edip, kuzeninin işyerine kendince bir düzen yerleştirecek. Çok geçmeden işi öğrenen “Recep”, kimsenin inanmadığı bir anda kendi yöntemleriyle Japonları bir güzel kafaya alıp, müthiş bir iş anlaşması yaparak rüştünü ispat edecek.

MİLLİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*