Recep İvedik albümlendi!

Recep İvedik albümlendi!.17502
  • Giriş : 02.06.2008 / 01:07:00

4 milyon 300 bin kişi tarafından izlenenen Recep İvedik'in başarısının ardından filmin şarkılarından ve ilgi gören diyaloglarından hazırlanan albümü Avrupa Müzik markasıyla müzik marketlerdeki yerini aldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Komedyen Şahan Gökbakar'ın televizyon ekranında canlandırdığı hayali bir karakter olan Recep İvedik, 22 Şubat'ta sinema filmi olarak beyazperdeye yansıdı.

İnternet ortamında Recep İvedik'in televizyon skeçlerinin beş milyon kişi tarafından izlenmesi bu alanda bir rekor olarak kayıtlara geçti. Agresif Recep İvedik'in Antalya'daki tatil maceralarının konu alındığı filmin yönetmenliğini ise Togan Gökbakar yaptı. Şahan Gökbakar'a Fatma Toptaş, Tuluğ Çizgen, Hakan Bilgin, Nedim Doğan ve Vural Buldu eşlik etti.

"Recep İvedik"te yer alan şarkılar, filmle aynı adı taşıyan albümde biraraya getirildi. Müzik yönetmenliğini Oğuz Kaplangı'nın yaptığı albüm 13 şarkının yanısıra filmin ilgi gören 21 dialogundan oluşuyor.

Albümün ilk klibi Dr. Fuchs ve Oğuz Kaplangı'nın seslendirdiği Recep İvedik adlı şarkıya filmin görüntüleri kullanılarak hazırlandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious