Recep İvedik geliriyle 3 film

Recep İvedik geliriyle 3 film.17502
  • Giriş : 11.05.2008 / 09:47:00

Recep İvedik'in yapımcısı Faruk Aksoy, hasılattan eline geçen parayla üç film çekecek! Filmlerden biri Cansu Dere ve Yağmur Atacan'ın oynadığı 'Avanak Kuzenler'..

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

EYLÜLDE VİZYONA GİRECEK

Dört milyon iki yüz bin kişi tarafından izlenen Şahan Gökbakar'ın 'Recep İvedik'i üç film doğurdu! Filmin ortak yapımcısı Faruk Aksoy, hasılattan payına düşen parayla üç yeni projesini hayata geçirmek için kolları sıvadı. Günaydın'ın haberine göre, filmlerden ilki 'Recep İvedik 2'. Diğeri büyük ihtimalle adı değişecek olan '4-4-2'... Senaryosu ve oyuncu kadrosu kesinleşen üçüncü film ise 'Avanak Kuzenler'. Eylülde vizyona girecek olan filmde Cansu Dere ve Yağmur Atacan başrolleri paylaşacak.

ELEŞTİRMENLERE ELEŞTİRİ!

Sinemadan kazandığını yine sinemaya yatırdığını söyleyen yapımcı Faruk Aksoy, yeni projelerini anlatırken eleştirmenlere yüklendi: Birçok eleştirmenin yerin dibine soktuğu 'Recep İvedik' hem iki filmin planlanandan önce gösterime girmesine hem de yeni sinemacılara olanak sağlanmasına neden oldu. Bol bol yerin dibine sokacakları iki film daha çekerek eleştirmenlerin varlıklarını sürdürmelerine yardımcı olacağız!

H2

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious