Red Kit beyaz perdeye uyarlandı

Red Kit beyaz perdeye uyarlandı.14089
  • Giriş : 05.01.2008 / 12:22:00

Yalnız kovboy Red Kit'in son macerası 'Batıya Hücum', 25 Ocak'ta vizyonda.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

alnız kovboy Red Kit, sadık beyaz atı Düldül, sevimli köpeği Rin Tin Tin ve Dalton Kardeşler'in Türkçe seslendirmeli son macerası 25 Ocakta vizyona girecek.

Yalnız kovboy Red Kit, sadık beyaz atı Düldül, sevimli köpeği Rin Tin Tin ve Dalton Kardeşler'in Türkçe seslendirmeli son macerası ''Red Kit: Batıya Hücum'', 25 Ocakta vizyona girecek.

Jean-François Henry ve Olivier Jean-Marie'nin, Morris ve Goscinny'nın çizgi romanından sinemaya uyarladıkları animasyon filmin yönetmenliğini daha önce de Red Kit'in televizyon serisini çeken Olivier Jean Marie üstlendi.

Türkçe seslendirmeli olarak 25 Ocakta sinemaseverlerle buluşacak olan filmde, ''Red Kit''i Boğaçhan Sözmen, ''Joe Dalton''u Peker Açıkalın, ''Avarel Dalton''u Volkan Severcan, ''Düldül''ü Levent Üzümcü, ''Rin Tin Tin''i Yekta Kopan, ''Piotr''u Kerem Atabeyoğlu, ''Crook''u Hakan Vanlı, ''William Dalton''u Sefa Zengin, ''Jack Dalton''u Murat Şenol, ''Piere''i Mazlum Kiper, ''Bartleby''i Engin Alkan, ''Çılgın Kurt''u Ercan Demirel, ''Loise''i Gülen Karaman, ''Miss Littletown''u Ayça Bingöl, ''Spike''ı Ahmet Eres, ''Chang''ı Uğur Taşdemir, ''Ugly Barrow''u Ayhan Kahya, ''Molly''i Işın Karaca ve ''Kuş Beyin''i Bahtiyar Engin seslendirdi.

Işın Karaca'nın şarkılarıyla renklendireceği çizgi filmin konusu özetle şöyle:

''New York, 1855. Red Kit Daltonları bir kez daha yargılanmaları için batıya götürmektedir. Her zamanki gibi, bu dört azılı suçlu kaçarlar ve bir çok bankayı soyarlar. Polisler Daltonların arkasındadır, ama Joe Dalton parayı Kaliforniya'ya doğru yolculuk eden bir göçmen konvoyuna saklar. Yalnız kovboy onları izliyor olsa da Daltonlar bir şekilde bu göç eden konvoya karışır ve kahkaha dolu yeni macera başlar.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious