Reddedilin çılgın aşık kurşun yağdırdı

  • Giriş : 15.03.2007 / 00:00:00

Rize’nin Pazar İlçesi'nde taksicilik yapan Hızır İlyas Çelik, sevdiği kızın kendisine verilmemesine öfkelenip kurşun yağdırdı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Saldırıda genç kız ve annesi yaralanırken, ailenin küçük kızı 18 yaşındaki Sonay Bayramoğlu hayatını kaybetti.

Olay bugün saat 15.30 sıralarında ilçenin Kocaköprü Köyü’nde meydana geldi. Taksi şoförü 27 yaşındaki Hızır İlyas Çelik, istettiği halde kendisine verilmeyen 20 yaşındaki Nilay Bayramoğlu ile kardeşi 18 yaşındaki Sonay Bayramoğlu ve anneleri 52 yaşındaki Sündüz Bayramoğlu'nun bindiği taksinin önünü keserek kurşun yağdırdı.

Sonay Bayramoğlu olay yerinde hayatını kaybederken, ağır yaralanan Sündüz Bayramoğlu Pazar Devlet Hastanesi'nde, Nilay Bayramoğlu ise Rize Devlet Hastanelerinde tedavi altına alındı. Zanlı Hızır İlyas Çelik ise olaydan sonra 53 T 4119 plakalı taksiyle kayaplara karıştı.

Taksi şöförü olan Hızır İlyas Çelik’ in, Nilay Bayramoğlu’ nu sevdiği ve istettiği, ancak ailenin buna karşı çıktığı, olayın da bu yüzden yaşandığı ileri sürüldü. Ölen Sonay Bayramoğlu'nun babası İlyas Bayramoğlu'nun da geçen yıl bir yaylada çıkan tartışma sonucu öldürüldüğü belirtildi.

Jandarma ekipleri Hızır İlyas Çelik’i yakalamak için araştırmalarını sürdürüyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious