Rehine Yasemin Erden kurtarıldı

Rehine Yasemin Erden kurtarıldı.8483
  • Giriş : 28.11.2008 / 12:44:00

Hindistan'daki teröristlerin rehin aldığı Yasemin erden kurtarıldı...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Hindisan'daki saldırıda rehin alınan Türk rehine Yasemin Erden'in kurtulduktan sonraki ilk sözü "Ölümden döndüm. Hint komandolar şu anda yanımda" oldu. Erden'in kurtulduğu haberini alan ailesi sevince boğuldu.

Ayrıca 31 yaşındaki avukat Piraye Yasemin Erden'in telefonla yakınlarını arayıp durumu hakkında bilgi verdiği öğrenildi.

Yeni Delhi Büyükelçisi Levent Bilman, Yasemin Erden ile devamlı telefon bağlantısı yaptığını, sağlığının ve moralinin gayet iyi olduğu açıkladı.

Yasemin Erden'in Harbiye'de bulunan şirketinden yapılan açıklamada ailesinin çok üzgün olduğu ve büyük bir merakla kızlarının yurda dönmesini beklediklerini bildirildi.

"OTELDEKİLER İYİ DEĞİLDİ"

Otelden tahliye edilen pek çok havayolu çalışanının otelden bir otobüsle çıkarıldığı sırada üzerlerinde Lufthansa Havayolları ve Fransız Havayolları'na ait üniformalar bulunduğu gözlendi.

Üzerindeki Lufthansa Havayolları üniformasının üstünde L. Laurence yazılı bir bayan havayolu görevlisi otelden çıkışta gazetecilere yaptığı açıklamada "Otelin içinde olanlar kesinlikle iyi değildi. Dışarıya çıktığımız için mutluyuz" diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*