Reklam ayrılığı mı

Reklam ayrılığı mı.7074
  • Giriş : 31.01.2007 / 00:00:00

Günlerdir basının gündeminden düşmeyen Yeşim Salkım- İlker İnanoğlu çifti üzerinde gerçekten kara bulutlar mı dolaşıyor yoksa her şey reklam için mi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Geçen hafta Yeşim Salkım - İlker İnanoğlu çiftinin evlerini ayırdığı haberi magazin gündemine bomba gibi düştü. Bir kaç gün sonra da çiftin boşanma kararı aldığı konuşulmaya başlandı.

Ancak magazin kulislerinde bütün bunların Yeşim Salkım'ın çıkaracağı yeni albümün reklamı için oynanan bir tür "ayrılık oyunu" olup olmadığı konuşuluyor. Söylentilere göre Salkım, kendisine ve kısa bir süre sonra müzik marketlerde yerini alacak olan yeni albümüne dikkat çekmek için böyle bir yöntem izlemeye karar vermiş.

AŞK GERÇEKTEN BİTTİ Mİ

Evlendikten sonra söylediği 'dünyada bir eğlenilecek kadınlar vardır bir de evlenilecek kadınlar' sözleriyle başta eşi İlker İnanoğlu'nun eski sevgilisi Güzide Duran olmak üzere pek çok kişinin tepkisini çeken Salkım ve İnanoğlu, evliliğinin ilk aylarında birbirine aşık mutlu çift görüntüsü çiziyordu.

Daha sonra ne olduysa oldu Salkım ve İnanoğlu, ayrılık ve boşanma söylentileriyle gündeme gelmeye başladı.

Son olarak tv8 ekranlarında yayınlanan Haftaiçi Hergün Nilgün Belgün programına konuk olan Yeşim Salkım, eşi İlker İnanoğlu’yla evliliği konusuna son noktayı koyarak boşanacaklarını açıkladı.

Salkım programın sunucusu Belgün'ün sorusuna “2 gün öncesine kadar bir karara varamamıştım. Ama artık kesin ve net olarak söyleyebilirim ki artık bitti" diyerek cevap verdi.

Bu ayrılıkta kimsenin suçlu olmadığını, bazı şeylerin bir süre sonra yürümemeye başladığını kaydeden ünlü sanatçı, “Evden kendi isteğimle ayrıldım. Artık kesin olarak bitti… Şimdi sadece işlerime konsantre olmuş durumdayım” dedi.

Salkım ve İnanoğlu hakkındaki ayrılık söylentilerinin perde arkası şimdilik aydınlanmadı. Bunun gerçek bir ayrılık mı yoksa reklam ayrılığı mı olduğunu zaman gösterecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious