Rekortmen hirsiz 161'nci kez yakalandi

  • Giriş : 28.10.2005 / 00:00:00

KASTAMONU - 7 yasindan bu tarafa tam 160 kez hirsizliktan cezaevine giren Izmit'li 42 yasindaki Hanim Ö. isimli kadin 161. isinde Kastamonu polisi tarafindan yakalandi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Nazmiye N.G., 300 YTL para, kredi kartlari, maas karti ve bankamatik karti ile kol saatinin bulundugu çantasinin çalindigini fark etmesiyle birlikte süphelendigi bayanin eskalini Polise bildirdi. Olaydan kisa bir süre sonra polis yaptigi çalismalar sonunda süpheli Hanim Ö.'yü çaldigi çanta ile birlikte kiskivrak yakalamayi basardi. Süpheli Hanim Ö., savciligin talimati üzerine gözaltina alindi. Polisin yaptigi inceleme sonrasi hirsizlik zanlisi kadinin 7 yasindan bu tarafa 160 defa hirsizliktan sabikasi oldugu ögrenildi.

Kastamonu Emniyet Müdürlügü Asayis Sube Müdürlügü ekipleri tarafindan yapilan sorgusunda hakkindaki iddialari kabul etmeyen hirsizlik zanlisi kadin, nöbetçi savci tarafindan tutuklanma istemiyle mahkemeye sevk edildi. Mahkemedeki ifadesinde de suçlamalari kabul etmeyen Hanim Ö., tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious