Rektör paraya sahip çıktı

Rektör paraya sahip çıktı.13263
  • Giriş : 19.11.2008 / 11:11:00

Konya'da düzenlenen 'Final' operasyonu ile gözaltına alınan Konya Selçuk Üniversitesi rektörü Süleyman Okudan yatak odasında çıkan 1 milyon YTL'ye sahip çıktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Konya'da düzenlenen 'Final' operasyonu ile gözaltına alınan Konya Selçuk Üniversitesi rektörü Süleyman Okudan yatak odasında bulunan ve el konulan 1 milyon YTL'ye sahip çıktı. Bu sabah saatlerinde sağlık kontrolu için hastaneye çıkartılan Süleyman Okudan'a gazeteciler yatak odasında bulunan paranın kaynağını sordular. Rektör Süleyman Okudan ise gülerek bu paranın kendi parası olduğunu açıkladı.

BAŞHEKİM R.S, RAHATSIZLIĞI NEDENİYLE SERBEST BIRAKILDI

Konya'da polisin ''Final'' adını verdiği operasyonda gözaltına alınan Konya Numune Hastanesi Başhekimi Opr. Dr. R.S, sağlık sorunu nedeniyle serbest bırakıldı.

Önceki akşam yüksek tansiyon şikayetiyle, başhekimliğini yaptığı Konya Numune Hastanesi'nde tedavi altına alınan R.S'nin durumu, kardiyolog ve nörolog tarafından izlendi.

Doktor raporunda hastane dışına çıkmasının sağlık riski yaratabileceğinin belirtilmesi üzerine, R.S, savcılığın talimatıyla serbest bırakıldı.

Başhekim R.S'nin daha sonra Adana'da savcılığa giderek ifade vereceği öğrenildi.

Başhekim R.S'nin geçen yıl Ankara'da by-pass ameliyatı geçirdiği belirtildi.

R.S, polisin Konya ile birlikte 8 ilde eş zamanlı düzenlendiği operasyonda 33 kişi ile birlikte gözaltına alınmıştı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*