Reyting uğruna bunu yapmayın!

  • Giriş : 07.11.2006 / 00:00:00

İbrahim Tatlıses ile Hülya Avşar’ın canlı yayında ’evcilik’ oynaması bütün Türkiye’yi ayağa kaldırdı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Programın başından sonuna kadar samimi görüntüler sergileyen, el ele tutuşup şarkılar okuyan ikili, reyting uğruna yapmadığını bırakmadı. Birlikte samba bile yapan iki ünlü, zaman zaman da duygusal anlar yaşadı.

BÜTÜN YAPILANLAR SAHTEYDİ

Ama ekranlara yansıyanların hepsi sahteydi. Geçtiğimiz hafta programın reyting rekoru kırması üzerine olayı daha da ileri götüren Tatlıses, programda damatlık giydi. Avşar kızı da gelinlikle ekrana çıktı. Alkış yağmuruna tutulan ikili hallerinden memnun olsalar da halktan ters tepki aldılar. Yapılanların düpedüz aldatmaca olduğunu söyleyen vatandaş, ’Bunlar ekranda resmen evcilik oynadı. Herşey bu kadar basit olmamalı’ dedi.

"Bence komik duruma düştüler"

İbo Şov’un yayınlandığı saatte başka bir kanalda Popstar Alaturka vardı. Yarışmanın jürilerinden Armağan Çağlayan, Tatlıses’i ti’ye almak için elindeki tek taş yüzükle Bülent Ersoy’un önünde diz çöküp ’Benimle evlenir misin?’ diye sorunca Ersoy veryansın etti. Çoluk çocuk sahibi ünlülerin reyting uğruna bunları yapmalarının uygunsuz olduğunu söyleyen Ersoy, ’Kendilerini komik duruma düşürüyorlar. Benim reyting için bunlara ihtiyacım yok’ dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious