'Reytingi yüksek olanlar kızları tavlıyor'

'Reytingi yüksek olanlar kızları tavlıyor'.55474
  • Giriş : 30.01.2008 / 23:28:00

Televizyon dünyasını ilgilendiren reyting kavramı aslında hayatımızın içinde de mi var?

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Kadir Çöpdemir bu konuyla ilgili ilginç bir saptama yaparken Demet Akbağ da evinde reyting cihazı olan biriyle tanışmak istediğini söyledi.

NTV’deki ’Hiç Bunları Kendien Dert Etmeye Değer mi?’ programında televizyondaki diziler ve yapımlar konuşuldu. Program öncesinde Demet Akbağ ve Kadir Çöpdemir arasında geçen konuşmalarda Kadir Çöpdemir ilginç bir saptama yaptı.

"Hayatın da reytingi var. Reytingi yüksek olanlar kızları tavlıyor . Reytingi yüksek olan kızlar en hoş çocuklarla çıkıyor, reytingi yüksekse iyi yerde işe giriyor yüksek maaş alıyor, reytingimizi yükseltmek için makyaj yapıyor, diyet yapıyor, spor yapıyoruz.Bunlar da hayatın reytingi..."

Demet Akbağ’ın en merak ettiği şey ise evlerinde reyting aletleri olan kişilerdi. Akbağ da şöyle konuştu:

"Reyting aletinin evinde bulunduğu bir kişiyle tanışmak istiyorum. Bu nasıl bir duygudur. Televizyon yöneticilerini ve yapımcıları televizyona pamuk ipliğiyle bağlayan, reyting aleti gerçekten hepimizin merak ettiği bir aparet. Birebir olarak bu televizyoncuları, televizyonla iş yapanları ilgilendiren bir kavram ama çoğu insanın da merak ettiği ve ’Ne menem bir şeydir bu?’ dediği bir şey."

TELEVİZYONGAZETESİ

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious