Rezalet!

  • Giriş : 23.11.2006 / 00:00:00

Kız öğrenciler, sınıfta sevişme taklidi yaparken görüntülendi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Öğrencilerin görüntüye alındıklarını bile bile sergiledikleri rahat hareketleri dikkat çekti.

Balıkesir´de, bir lisede gerçekleştiği iddiasıyla internet ortamına aktarılan sınıftaki sek rezaletiyle ilgili görüntüler hakkında Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri, cep telefonuyla çekilen görüntüleri izlediklerinde dehşete kapıldı. Görüntülerin bir kopyasını alan Milli Eğitim Müdürü İbrahim Binay, merkez ve ilçelerdeki tüm okullarda yaptıkları incelemelerde rezaletin olduğu gjrüntülerdeki kız öğrencilerin üzerlerindeki kıyafetlerin Balıkesir´deki hiçbir okulda bulunmadığını, dolayısıyla bu görüntülerin Balıkesir ve ilçelerindeki bir okulda yaşanmadığını belirlediklerini söyledi.

Haberin görüntüleri, gençlerimizin ahlaki yapılarını bozabileceği gerekçesiyle yayından kaldırılmıştır.

Ancak, hem idareci, hem eğitimci, hem de bir vatandaş olarak bu görüntülerin kendisini derinden üzdüğünü kaydeden İl Milli Eğitim Müdürü İbrahim Binay, bu olayın bir başka yerde yaşanmış olsa da eğitim camiası olarak kendilerini çok etkilediğini, üzdüğünü ifade etti. Bir laboratuvar veya sınıfta gerçekleşen olayda, kız öğrencilerden birisi kapının arkasında oturup içeriye kimsenin girmemesini sağlarken, öğretmen masasında sevişmeye başlayan iki kıza, üçünçü kız öğrenci katılıyor. Kameralı telefonu ile herşeyi saniye saniye görüntüleyen erkek öğrenci ise kızları devam etmeleri için uyarıyor.

Bu arada, hemen arkada oturan bir başka kız öğrenci ise kameralı telefon döndüğünde hemen oradan uzaklaşıyor. Sevişme sahnesinin ardından göğsünden çıkardığı sigarayı yakıp keyifle içen kız öğrenci, az önce seviştiği arkadaşına, "Pişman mısın?" diye sorunca kahkaha atarak eğleniyorlar. 46 saniye süren görüntüler, Balıkesir´de elden ele dolaşmaya başladı. Yetkililer, herşeye rağmen konuyla ilgili araştırma yaptıklarını bildirdi. Görüntülerin hangi şehir ve hangi okulda çekildiği ise henüz bilinmiyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious