Rezaletin de bu kadarı!

  • Giriş : 03.07.2006 / 00:00:00

Erkek arkadaşı tarafından öldürülen liseli öğrenciye tecavüz edilmek istendiği belirlendi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Olaydan sonra polise teslim olan Ö. K (20) ise çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Antalya'da önceki gece lise 2 sınıf öğrencisi Çağrı Urfa'yı öldürdüğü gerekçesi ile tutuklanarak cezaevine gönderilen Ö.K'nin; İstanbul'daki birliğinden, anti sosyal kişilik bozukluğu nedeniyle hava değişimine geldiği belirlendi. Daha sonra yapılan kontrollerde Ö.K'nin uyuşturucu bağımlısı olduğu tespit edildi.

Olay, Hava değişimi için Antalya'ya gelen Ö.K'nin ismi açıklanmayan bir kız ile Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi 2 ïnci sınıf öğrencisi Çağrı Urfa'nın Güllük Caddesi'nde bulunan evine gitmesi ile başladı. Elindeki yaş pasta ile birlikte Çağrı Urfa'nın evine giren Ö.K, ismi açıklanmayan kız arkadaşının doğum günü partisi olduğunu söyleyerek partiye gelmesini istedi. Bunun üzerine ismi açıklanmayan genç kız, Ö.K'nin motoruna binerek kısa bir süre gezdi. Daha sonra Çağrı Urfa ve Ö.K isimli şahıs Lara tarafında bulunan Falez Park'a giderek uzun süre konuştu.

Bu arada Ö.K, Çağrı Urfa'ya beraber olmak istediğini söyledi. Genç kız bu durumu kabul etmeyince Ö.K genç kızı önce boğmak istedi ve boğazını sıktı. Daha sonra da motor kaskını alarak genç kızın başına defalarca vurdu. Urfa, başından aldığı darbeler sonucu olay yerinde hayatını kaybetti.

Daha sonra polise teslim olan Ö.K çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi. Antalya polisi olay yerine gittiğinde ise genç kızın çıplak cesedi ile karşılaştı. Bu gün otopsisi yapılan Çağrı Urfa'ya tecavüz edilmek istendiği, önce boğazının sıkıldığı, ardından da başına motosiklet kaskı ile vurularak öldürüldüğü belirlendi.

Olayın ardından Antalya Devlet Hastanesi morguna kaldırılan Çağrı Urfa'nın cesedi ise otopsi yapılmak üzere Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Adli Tıp bölümüne kaldırıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious