Ricardinho, İstanbul'a geldi

  • Giriş : 21.08.2006 / 00:00:00

Beşiktaş'ın yeni transferi Brezilyalı Ricardinho, akşam saatlerinde İstanbul'a geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Brezilyalı futbolcuyu karşılamak için saatler öncesinden havalimanına gelen Siyah-Beyazlı taraftarlar, uçağın alana inmesiyle birlikte "Ricardinho, Ricardinho" tezahüratlarıyla büyük bir coşku yaşadı. Ricardinho'nun üzerinde Beşiktaş formasıyla çıkışı sırasında tezahüratlarını sürdüren taraftarlar, renkli görüntüler oluşturdu.
Ricardinho, havalimanında yaptığı açıklamada, Beşiktaş taraftarlarından çok etkilendiğini söyledi. Beşiktaş gibi büyük bir takıma geldiği için çok mutlu olduğunu belirten yıldız futbolcu, şöyle konuştu: "Buradaki taraftarı önceden de biliyordum. 15 gündür hem kulüp, hem ülke, hem de taraftarlar hakkında araştırmalar yaptım. Ayrıca burada oynayan Brezilyalı oyuncularla konuştum. Kleberson ile yeniden bir arada oynayacağım için çok mutluyum. Diğer Brezilyalılar ile oynama şansı bulacağım için de çok mutluyum. Taraftarların bana gösterdikleri büyük sevgiye layık olmak için çok çalışacağım"

Yarın sabah sağlık kontrolünden geçecek olan Ricardinho, saat 16.00'da BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde basın önünde sözleşmeye imza atacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious