Ricardinho'nun talibi çok

Ricardinho'nun talibi çok .11012
  • Giriş : 12.10.2007 / 18:12:00
  • Güncelleme : 12.10.2007 / 17:50:54

Beşiktaş Genel Sekreteri Kenan Öner, Brezilyalı yıldız için bir çok kuılübün teklif verdiğini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Kenan Öner, "Corinthians, Sao Paulo ve Cruzerio kulüpleri menajerler vasıtasıyla öneride bulundu. Fransa ve Portekiz’den de ciddi teklifler var" dedi.

Büyük ümitlerle transfer olduğu Beşiktaş'ta beklentileri karşılayamayan Ricardinho, ülkesi Brezilya'nın üç büyük kulübünün yanı sıra, Fransız ve Portekiz takımlarını peşinden koşturuyor. Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam'ın sistemine uymadığı gerekçesiyle sezon başından bu yana kadroda fazla sıcak bakmadığı sambacı için Brezilya'nın Corinthians, Sao Paulo ve Cruzeiro takımlarının menajerler vasıtasıyla siyah beyazlılara teklifte bulunduğu öğrenildi.

Teklifler sevindirici

Beşiktaş Kulübü Genel Sekreteri Kenan Öner, asbaşkanlar Ertunç Soğancıoğlu ile Levent Erdoğan, Ricardinho'nun devre arasında gönderilip gönderilmemesine teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın karar vereceğini belirttiler. Siyah beyazlı takımın geniş bir kadroya sahip olduğuna değinen Kenan Öner, "Ricardinho'nun sakatlığının geçmesini bekliyoruz. Kendisinden memnunuz. Büyük futbolculara zaman zaman transfer teklifleri gelir. Ricardinho'ya gelen tekliflerden mutlu olduk. Çünkü çok eleştiri alan bu oyuncunun dünya Futbol piyasasında yer alması bizleri sevindirdi. Transfer konusunda Ricardinho'nun da görüşlerini bekliyoruz. Kendisi isterse ’kal’ diyemeyiz" dedi. Öner, şöyle devam etti:

Hoca isterse gider

"Hocamız kimi isterse o kalır. Ricardinho'ya Brezilya gibi, Fransa ve Portekiz liglerinden de ciddi teklifler var. Fakat son sözü teknik direktörümüz ve kendisi söyleyecek. Önerilen ücret ise oldukça astronomik."

Kulüp doktoru Ayhan Optur, Ricardinho'nun sakatlığının önemli olmadığını, sambacının moral motivasyon olarak güçlendiği taktirde takıma yararlı olabileceğini ifade etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious