Rico Kartal'a verdi veriştirdi

Rico Kartal'a verdi veriştirdi.10860
  • Giriş : 15.06.2008 / 11:50:00

Siyah-Beyazlılar'la yollarını ayırıp Katar'a giden Brezilyalı Ricardinho, "Beşiktaş günübirlik planlarla yönetiliyor. Her sene 10 transfer yapıp taraftarı ve basını mutlu edebilirler ama camia mutsuz. Her şey çok kötü" şeklinde konuştu...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Beşiktaş'ın ligin 2. yarısı devam ederken kadro dışı bıraktığı Ricardinho, As gazetesine çarpıcı açıklamalar yaptı. Beşiktaş'tan parasını alamadığını iddia ederek FIFA'ya giden ve ardından da Katar ekibi Al- Rayyan'a 2 yıllık imza atan Brezilyalı yıldız, "Beşiktaş'ta her şey günlük planlarla yapılıyor. Geleceğe yönelik yapılanma ve planlama yok. Son bir yıl içinde yaşadıklarımı hatırlamak bile istemiyorum. Her şey olduğundan daha kötüydü" diye konuştu.

BAŞARILI OLMALARI İMKANSIZ

Yönetimin transferde yanlışlar yaptığını da belirten Ricardinho, "Her sene taraftarı ve medyayı mutlu etmek için en az 10 oyuncu alırlar. Ancak bunlar camiayı mutlu etmez çünkü Beşiktaş'a katkı yapacak isimler değildir. Takımın ihtiyacı olan kaliteli isimler alınmadığı için de beklenen başarı elde edilmiyor. Eğer mantalite değişmezse Beşiktaş'ın başarılı olması da imkansız" ifadelerini kullandı.

BUGÜN

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious