Rıddım Bar cinayetinde 8 kişi yakalandı

Rıddım Bar cinayetinde 8 kişi yakalandı.11501
  • Giriş : 16.12.2008 / 20:53:00

İstanbul Beyoğlu'ndaki Rıddım Bar'a silahlı saldırıda bulunduğu iddiasıyla 8 kişi, Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde yakalandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Rıddım Bar cinayetinin zanlısı 8 kişi Ereğli'de yakalandı

Kurban Bayramı'nın ikinci günü akşamı Beyoğlu'ndaki Rıddım Bar'da silahlı saldırı meydana gelmiş ve olayda Yavuz Yıldız ve Tufan Saral olay yerinde, Murat Uygur ise ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetmişti.

Cezaevindeki Yakup Saral ile Murat Başkan arasında barın işletmesi konusunda çıktığı ileri sürülen olayın ardından İstanbul polisi, Saral'ın adamları olduğu iddia edilen ve olay yerinden 34 KED 46 plakalı araçla kaçtığı belirlenen 8 kişiyi arama çalışmaları başlatmıştı.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şubesi, zanlıların Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde bulunduklarını tespit etti. İstanbul polisi, Zonguldak ve Ereğli polisi ile birlikte ortak yaptığı çalışma ile yaklaşık 3 gün zanlıları takip etti. Bugün düzenlediği operasyonla zanlıları kıskıvrak ele geçirdi.

Yapılan ilk sorgularının ardından sağlık raporu alınan zanlıların, sorgularının tamamlanmasının ardından İstanbul'a sevk edileceği belirtildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*