Rıdvan, Bursa'ya gidiyor mu?

Rıdvan, Bursa'ya gidiyor mu?.10733
  • Giriş : 26.12.2008 / 23:00:00

Rıdvan Dilmen, Bursaspor'dan gelen 'teknik direktörlük teklifini' değerlendirdi ve kararını verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Dilmen, "Antrenörlüğü düşünmediğim için yayıncı kuruluşla uzun yılları kapsayan bir anlaşma yaptım. Televizyon kanalında çok mutluyum, her şey istediğim gibi. Ancak Bursaspor'dan gelen teklif beni heyacanlandırdı." dedi.
Güvenç Kurtar'dan boşalan teknik direktörlük görevi için Rıdvan Dilmen ile görüşen Bursaspor yönetimine kötü haber bu akşam saatlerinde geldi. Saat 22.00 sıralarında Bursa'daki bir televizyon kanalına yaptığı canlı telefon bağlantısında konuşan Rıdvan Dilmen, yorumculuk yaptığı NTV Televizyonu ile uzun yıllar kapsayan bir sözleşmesi olduğunu hatırlattı.

Rıdvan Dilmen, "Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı ile uzun yıllara dayanan bir tanışıklığımız var. Marmaris'teki oteline de gider görüşürdüm. İstanbul'a geldiğinde de sık sık görüşür konuşurduk. Ancak dün 2. Başkan Osman Çelik'le geldi ve hocalık teklifi ettiler. Ben antrenörlüğü düşünmediğim için televizyon kanalıyla uzun yılları kapsayan bir sözleşme imzaladım.

Buna rağmen Bursaspor'dan gelen teklif beni heyacanlandırdı. Ancak sözleşmemde, takım çalıştırmam gibi bir madde olmadığı için teklifi geri çevirkmek zorunda kaldım. Çünkü kanalda programın sponsoru da var, ona göre sözleşmeler imzalandı.

Kanalda mutluyum, insanların iyi niyetini suiistimal etmek istemiyorum. Bursaspor'un çok ateşli taraftarı var. Taraftar nedeniyle teklif beni heyacanlandırdı; fakat sözleşmem gereği Bursaspor'a gelemiyorum. Ben takım çalıştırmayı düşünmüyordum, Bursaspor gibi hedefleri olan bir takıma gitmek isterdim; ancak yayıncı kuruluşla sözleşmem var." diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*