Rıdvan Dilmen çileden çıktı

Rıdvan Dilmen çileden çıktı.9802
  • Giriş : 23.02.2009 / 02:30:00
  • Güncelleme : 23.02.2009 / 01:30:26

Fenerbahçe'nin Ankara deplasmanında Gençlerbirliği karşısında sergilediği futbol Rıdvan Dilmen'i çileden çıkardı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Fenerbahçe yönetiminin "Müjdeli haberi veriyoruz. Sözleşmesi biten futbolcularımızla anlaşacağız" sözlerini hatırlatan Dilmen futbolculara yönelik, "Allah aşkına söyler misiniz? Bu mudur Fenerbahçe taraftarına verilen müjde. Bu Deivid'le anlaşmak mı müjde? Yok mu dünyada başka bir futbolcu? Bu adamın nesiyle anlaşmaya varırsınız anlayabilmiş değilim? Bu Deivid ve bu Carlos bu takımdan gidiyorum dese, Zico dışında bunları kim alır bana söyler misiniz? Bu futboülcular nasıl olur da Fenerbahçe ile pazarlık masasına oturmak için naz yapar? Fenerbahçe taraftarı, Deivid ve Selçuk ile anlaşma imzalanmamış diye ağlıyor mu, anlaşın diye baskı yapıyor mu?" eleştirilerinde bulundu.

Kaleci Volkan'ın performansına değinen Rıdvan Dilmen, "Fenerbahçe'nin bu futboluna en çok sevinen kaleci Volkan'dır.. Sözleşmesi geliyor ve haftalardır adeta bu takımın futbolu yüzünden adeta panter kesildi." yorumunda bulundu.

Fenerbahçe'nin bu yılından umudunu kestiğini belirten Dilmen, gelecek yıl için de umutlu konuşmadı.. Dilmen, "Bu ruhsuz takımdaki futbolculardan Alex, Roberto Carlos, Deivid, Edu gibi futbolcularla anlaşılıyor. Niye? Başkaları almasın diye.. Bakın takımın içinde hırsından topu ısıran bir tek Lugano var.. Ama o da giderse gider.. Bu takım madem Fenerbahçe, o zaman Aragones'in yapısıyla uyuşmayan bu futbolcuları gönderir yerine yenisini getirir" dedi..

Dilmen. Fenerbahçe'nin bu yıl en iyi ihtimalle 4'cülük mücadalesi verebileceğini de sözlerine ekledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*