Rıdvan Dilmen F.Bahçe'nin hocasını açıkladı

Rıdvan Dilmen F.Bahçe'nin hocasını açıkladı.13670
  • Giriş : 11.03.2017 / 08:09:00

Aytemiz Alanyaspor-Fenerbahçe maçı sonrası Rıdvan Dilmen'den çarpıcı açıklamalar geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Ünlü Futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, dün akşam oynanan Alanyaspor-Fenerbahçe maçının ardından değerlendirmelerde bulundu. Dilmen, Advocaat'ın seneye olmayacağını, Fenerbahçe'nin başına ise Aykut Kocaman'ın geçeceğini belirti.

İşte Rıdvan Dilmen'in açıklamaları;

"Advocaat geldi sezon sonu ne olursa olsun ayrılıyorum demek. Fenerbahçe Kulübübuna dünden razı olmuş gibi duruyor. Advocaat seneye yok. Şekip Mosturoğluaçıklamıştı 1 yıl sözleşme teklif ettik. Advocaat ile yola devam edilmeyecek."

"10'DA 10 YAPSA DA BEN YOKUM"
"Güntekin, kaç tane futbolcu varsa bundan haberleri vardır. Buna biz cevap vermeyelim. Ben tahmin ediyorum gitti. Ona inanmayan teknik direktörden kötü değildir. Şimdi ispat zamanı... Real Madrid falan beklemiyordur buradaki oyuncuları. Advocaat kötü bir adam değil. Hayata bakış açısı bize farklı gelebilir ama 10'da 10 yapsa da ben yokum diyor."

"YENİ HOCA AYKUT KOCAMAN OLUR"
"Benim param var pulum var diyor. Büyük bir takım çalıştırmak istiyorum diyordu çalıştırdı. Emeklilik 4 Haziran'a kadar idare edecek artık. Oyuncu grubu da mental olarak işlerini iyi yapıyorlar. Camiaya yakışmıyor, iyi oynamıyorlar tamam ama mücadele ediyorlar. Fenerbahçe'nin yeni hocası Aykut Kocaman olur..."

ŞAMPİY10

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*