Rıdvan Dilmen: Hayal kırıklığına uğradım

Rıdvan Dilmen: Hayal kırıklığına uğradım.21537
  • Giriş : 13.03.2017 / 09:50:00

Rıdvan Dilmen, Beşiktaş-Kayserispor maçını değerlendirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Ünlü Futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, dün akşam oynanan Beşiktaş-Kayserispor mücadelesi hakkında değerlendirmelerde bulundu ve maçın yıldızını açıkladı.

"Maçın yıldızı kim derseniz Sergen hoca derim. 2-1'den sonraki hamlesi de bence etkileyiciydi. Ancak ilk yarıda hayal kırıklığına uğradım.

"CÜNEYT ÇAKIR EZDİRMEDİ"

"Öncelikle iki takıma da teşekkür ederiz. Cüneyt Çakır'ın da uzun süredir bu kadar iyi maç yönettini görmedim. Bir deplasman takımını ezdirmedi yani. Gördüğünü çaldı."

"ABOUBAKAR HER AN HER ŞEYİ YAPABİLİYOR"

"Aboubakar soru işareti olmak üzereyken, her an her şeyi yapabilecek potansiyeli var. Moralli gelmesine rağmen Cenk gollerine devam ettiği için Aboubakar yedekti. Cenk 3-4 haftadır geriye gitti. Bugün yine etkiliydi. Kayserispor'un savunma merkezi çok sertti bugün. İyi kapattılar."

"İZLEMEYENLER HARİKA MAÇ KAÇIRDI"

"Bugün her şeyi konuşabilirdik. İzlemeyenler harika bir maç kaçırdı. 2-2, 2-3, 3-2'yi de konuşabilirdik. Beşiktaş'ın ikinci yarıdaki baskısı ve ilk yarıdaki 31 dakikadaki Kayserispor harika bir takım olduğunu gösterdi. Kayserispor benzer iki gol buldu. Beşiktaş'ta Şenol Güneş sakatlıklar derken alışık olunmayan bir sisteme geçmek zorunda kaldı. Gerçekten güzel bir maçtı.

FUTBOLARENA

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*