Rıdvan Kalli'yi topa tuttu

Rıdvan Kalli'yi topa tuttu.9802
  • Giriş : 25.02.2008 / 18:51:00

Ali Samı Yen'de kötü futbol Rıdvan'ı çileden çıkarttı. Kalli'yi bombaladı, Barusso'yu da eleştirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Rezil Futbol Rıdvan Dilmen'ı fena sinirlendirdi. Fenerbahçe'nin kaybettiği haftada Galatasasaray'ı hem de kötü bir oyunla kaybetmesi usta yorumcuyu kızdırdı.

Kasımpaşa maçında futbolcuları olmadık yerlerde oynatan Feldkamp'a yüklenen Rıdvan'ın eleştirilerinden sürekli şut çeken Baruso'a nasibini aldı:

"Karşındaki takım ise sadece prestij mücadelesi veriyor. Çok rahat. Maçını oynayıp evine dönmek istiyor. Ama tüm bu şartlarda Galatasaray'ın 75. dakikaya kadar doğru dürüst pozisyonu yok. Bu dakikada da Hakan Şükür'ün yarım yamalak bir kafası var, o kadar. Galatasaray'ın oyun sistemi kolay değil diyoruz hep. Böyle presle koca sezonu bitiremezsin. Biraz kontrollü oynamayı da bilmelisiniz.

Pes doğrusu
Feldkamp, Emre'yi de ön libero oynattı ya pes doğrusu. Sayın Feldkamp ön liberonun özellikleri şunlar; Topu iyi oyuna sokacak. Sırtı dönük savunma oyuncusundan top alabilecek. Takımını öne taşıyacak. Eeee... Bunların hiçbiri yok Emre'de. Bir hoca bunları nasıl düşünemez anlayamıyorum. İnanın hiç antrenörlük yapmayan, Futbol oynamayan bir adam bile bunu bilir.

Lincoln'den hiç bahsetmiyorum. Adım atacak hali yok. Barusso'yu ise bir Leverkusen maçında, bir de dün izledim. O annesinden kaleye şut vurmak için doğmuş. Ayıptır ya, sahanın her yerinden de şut mu atılır Allah aşkına! Kısacası Galatasaray bu yenilgiyle büyük bir fırsatı kaçırdı. "

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious