Rıdvan ve Sergen derbiyi yorumladı

Rıdvan ve Sergen derbiyi yorumladı.16770
  • Giriş : 10.11.2008 / 16:40:00

Bu maçın favorisi Galatasaray'dı ama gelenek bozulmadı. Rıdvan, onları havalı buldu. Sergen, sahaya baştan yenik çıktıklarını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

9 yıldır Kadıköy'de Galatasaray Fenerbahçe'yi yenemedi. Derbide bu kez de gelenek bozulmadı. Fenerbahçe 4-1 galip geldi. Maçın ardından Rıdvan, Sergen ve Hakan Ünsal Fenerbahçe'nin bu galibiyeti hak ettiğini söyledi. Fenerbahçe'nin galibiyeti hakkında hocalar şöyle konuştu:

GALATASARAY HAVAYA GİRMİŞ

Rıdvan Dilmen: Fenerbahçe kazanmak için hep Galatasaray'la mı oynayacak? Bu maçı özür maçı olarak gördükleri için bu sonucu aldılar. Galatasaray Benfica'dan sonra fazla havaya girmiş. Yalnız Bir Gökhan seyrettim, bir Selçuk seyrettim muhteşem... Skibbe fazla risk de almadı. İkinci forveti sokmadı. Üç forveti var zaten, ama üçü de her gün geriye gidiyorlar. Fenerbahçe'nin sezonun başından bu yana bu kadar çok koştuğunu görmedim... Alex döndüğünde Beşiktaş maçında bence Güiza oynamamalı...

ARAGONES BU KEZ YAPMIŞ

Sergen Yalçın: Derbiye yakışacak kalitede bir oyun yoktu. Oyuna baktığım zaman ikiye ayırmak istiyorum. Yıldızları olan Galatasaray ve yıldızları olmayan Fenerbahçe... Haftalardır konuşulan olmadı. Galatasayar Benfica'yı üzerinden atamamış. Galatasaray maçın başında çok büyük etki altında kaldı. 1-0 öndeyken bile oyunu kazanacak gibi görünmüyorlardı. Galatasaray'ın etkili isimleri ağırlığını koyamadı. Fenerbahçe'de 4-1'lik bir Futbol oynamadı. Duran toplardan ve kaleci hatasından gol attı. Aragones bu kez Fenerbehçe'nin neye ihtiyacı varsa, öyle bir takım kurmuş... Fenerbahçe hak etti.

Derbi maçını 5 yıldızla oynayamazsın. Koşacak adama ihtiyacın var. Galatasaray'de ayağına her top gelen çalım atıyor. Ama koşacak adam yok...
MAÇIN YILDIZI DEİVİD'Dİ

Hakan Ünsal: Top Galatasayar'ın ayağında gibi gözüktü ama etkili kullanmadılar. İlk 5 dakika haricinde iyi mücadele etmeyen bir Galatasaray gördük. İyi defans, iyi oyuncu kullanımı yapıyor diyorduk daha önce bugün hiçbiri yoktu. Maçın yıldızı Deivid... Çok ortaya çıkmıyor gibi göründü ama akıllı oynadı. Galatasay'da tek adam vardı o da Ayhan'dı... Galatasaray gol yiyince korkup geri çekildi. Hele 60. dakikadan sonra Fenerbahçe müthiş kontralar yakaladı. Fenerbahçe hak etti.

INTERNETHABER

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*