Rıdvan'dan F.Bahçe açıklaması

Rıdvan'dan F.Bahçe açıklaması.12896
  • Giriş : 01.01.2009 / 17:08:00

Fenerbahçe'nin eski futbolcularından ve bir dönem ki teknik direktörlerinden olan Rıdvan Dilmen, "Sarı Lacivert Derneği" toplantısında birbirinden ilginç açıklamalar yaptı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Rıdvan Dilmen, "Sarı Lacivert Derneği" gecesinde bir taraftarın sorusu üzerine kesinlikle bir hocanın altında çalışmayacağını belirtti.

Rıdvan Dilmen bu konuda yaptığı açıklamada "Oğuz Çetin gibi Futbol bilgisi ve kariyeri olan bir insanın da Fatih Terim'in altında neden çalıştığını anlamadım. Ben Fenerbahçe'de her türlü görevi yaparım ama antrenör olmam" dedi.

Kendisinin Fenerbahçe'de teknik direktörlük yaptığı dönemde bütçesinin kısıtlı olduğunu, Mustafa Denizli döneminden sonra Fenerbahçe'de bütçenin arttığını ve kendi zamanında ise bütçenin yetersiz olduğunu, bu sebepten dolayı da ancak Johnson ve Preko'yu alabildiğini belirtti.

Ayrıca basında Aziz Yıldırım'ın "Van Hooijdonk'u alalım" teklifi yaptığını, ancak kendisinin de cevap olarak başkana "Ben Johnson'u istiyorum" dediği yönünde çıkan haberlerin kesinlikle doğru olmadığını ve başkandan böyle bir teklif gelmediğini belirtti.

Galatasaray'ı kupada 4-3 yendikleri unutulmaz galibiyet ile ilgili gelen bir soru üzerine de "Maçın devre arasında, skor 3-0 girmişiz soyunma odasına. Veselinovic çıktı dedi ki " 1 gol atın benim için, çıkın hadi, 10 dakikada 1 gol atarsanız 5-3 kazanırsınız dedi. Maç 4-3 bitti" diyerek kısa bir anısını da paylaşmış oldu.

Bursaspor ile görüşüp görüşmediğinin sorulması üzerine de "Evet Bursasporla görüştük ama olmadı. Çünkü NTV'deki sözleşmem buna müsaade etmiyordu" diyerek sözlerini noktaladı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*